Komplikuje się transfer AC Milan. Klub stracił cierpliwość do piłkarza Barcelony

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Quality Sport Images / Na zdjęciu: Jean-Clair Todibo
Getty Images / Quality Sport Images / Na zdjęciu: Jean-Clair Todibo
zdjęcie autora artykułu

AC Milan liczył na pozyskanie w zimowym okienku transferowym Jeana-Claira Todibo. Obrońca FC Barcelona nie chce jednak zgodzić się na definitywne opuszczenie mistrzów Hiszpanii.

W styczniowym okienku transferowym AC Milan zamierza wzmocnić linię defensywną. Jednym z celów Włochów był na co dzień rezerwowy FC Barcelona - Jean-Clair Todibo. Problem w tym, że reprezentant Francji U-21 zwleka z odpowiedzią, a na dodatek udał się z klubem do Arabii Saudyjskiej na Superpuchar Hiszpanii.

Milan chce pozyskać obrońcę na zasadzie definitywnego transferu, z kolei Todibo swoją przyszłość wiąże tylko z Barceloną. 20-latek w przyszłości chce zostać następcą Gerarda Pique, dlatego zgodzi się na wypożyczenie bądź transfer z klauzulą odkupu dla "Dumy Katalonii". Na taki krok nie chce zgodzić się Milan, który liczy na zyski z ewentualnej późniejszej sprzedaży Todibo.

Dodatkowo dziennikarz "La Gazzetta dello Sport", Nicolo Schira, twierdzi, że dwa inne kluby mogłyby się zgodzić na warunki postawione przez Todibo. Jednym z nich jest Schalke 04 Gelsenkirchen, które z chęcią wypożyczyłoby Francuza.

Barcelona pozyskała piłkarza w styczniu zeszłego roku z Toulouse. Od tego czasu młody obrońca zagrał w pięciu meczach Katalończyków, w tym czterokrotnie znajdował się w podstawowej jedenastce.

Czytaj teżTransfery. Zaskakujące wieści. Media: FC Barcelona zainteresowana piłkarzem Milanu

Czytaj teżLa Liga. Barcelona szykuje "bombowy" transfer. Trwają rozmowy z Realem Madryt ws. Jamesa Rodrigueza

ZOBACZ WIDEO: Kiedy powrót Radosława Majewskiego? "Wszyscy mówią, że wygląda to lepiej, niż powinno. Nie wiem, czy mnie nie kitują"

Źródło artykułu:
Czy FC Barcelona powinna definitywnie sprzedać Jeana-Claira Todibo?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)