Bundesliga. Zabawa Lewandowskiego z Thiago na treningu Bayernu

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Na zdjęciu: Robert Lewandowski
Getty Images / Na zdjęciu: Robert Lewandowski
zdjęcie autora artykułu

Robert Lewandowski i Thiago Alcantara postanowili urozmaicić trening Bayernu Monachium i podawać sobie piłkę, by ta nie dotknęła murawy. Nie używali jednak do tego nóg, ale odbijali ją swoimi barkami.

W środę Robert Lewandowski trenował z drużyną Bayernu Monachium po raz pierwszy od operacji pachwiny, którą przeszedł pod koniec grudnia (więcej TUTAJ). Wszystko wskazuje na to, że Polak zagra w niedzielnym spotkaniu mistrza Niemiec z Herthą Berlin.

Tak można sądzić po obejrzeniu krótkiego nagrania wideo z ostatniego treningu Bawarczyków. Lewandowski ćwiczył w parze z Thiago Alcantarą i obaj postanowili urozmaicić sobie zajęcia.

Na oficjalnym koncie Bayernu na Twitterze pojawił się film, na którym widać jak obaj piłkarze podają sobie piłkę, która nie może dotknąć murawy. Utrudnieniem jest to, że odbijają ją swoimi barkami.

"Magia" - podpisał ich popisy jeden z kibiców Bayernu.

Ponadto kanał klubu w serwisie youtube.com przygotował specjalne wideo z tytułem: "Zgadnij kto wrócił?! Robert Lewandowski!", na którym możemy zobaczyć rozszerzoną wersję zajęć, gdzie kamera skupiła się wyłącznie na Polaku. Lewandowski pracował nie tylko z kolegami, ale także indywidualnie.

Naszemu rodakowi dopisywał dobry humor i na jego twarzy często można zobaczyć uśmiech. To świetny prognostyk przed sobotnim spotkaniem Bundesligi.

Meczem z Herthą Bawarczycy rozpoczną rundę wiosenną Bundesligi. Lewandowski i jego koledzy nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów, ponieważ i tak tracą już cztery do prowadzącego RB Lipsk. Na dodatek od dwa "oczka" wyprzedza ich Borussia Moenchengladbach.

Bayern Monachium potrzebuje Roberta Lewandowskiego. Czytaj więcej--->>>

Dodajmy, że Lewandowski jest po rundzie jesiennej liderem klasyfikacji strzelców. Do tej pory Polak strzelił aż 19 bramek.

Zobacz wideo: najpiękniejsze gole Lewandowskiego dla Bayernu

Źródło artykułu: