FA Cup. Southampton FC - Tottenham Hotspur na żywo. Transmisja TV, Stream online, livescore

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Matt Watson / Na zdjęciu: radość piłkarzy Southampton
Getty Images / Matt Watson / Na zdjęciu: radość piłkarzy Southampton
zdjęcie autora artykułu

Mecz Southampton FC - Tottenham Hotspur można oglądać na żywo w sobotę (25 stycznia) o godzinie 16:00. Transmisja TV odbędzie się na antenie Eleven Sports 3. Stream online w WP Pilot. Darmowy livescore na WP SportoweFakty.

FA Cup LIVE: Southampton FC - Tottenham Hotspur na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV?

W sobotę (25 stycznia) o godzinie 16:00 w FA Cup odbędzie się mecz Southampton FC - Tottenham Hotspur. Transmisja TV wystartuje na antenie Eleven Sports 3. Gdzie oglądać mecz Southampton FC - Tottenham Hotspur na żywo w internecie? Stream online.

Starcie Southampton FC - Tottenham Hotspur można oglądać także na żywo w internecie. Stream online będzie dostępny na platformie WP Pilot. Pozostałe transmisje będą aktywne w serwisach: elevensports.pl, IplaTV oraz Player.pl.

Darmowa relacja LIVE z meczu Southampton FC - Tottenham Hotspur na portalu WP SportoweFakty.

Początek meczu Southampton FC - Tottenham Hotspur na żywo: 16:00. Transmisja TV: Eleven Sports 3. Stream online: WP Pilot, elevensports.pl, Ipla TV oraz Player.pl. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO: Premier League. Jan Bednarek na drodze do klubu z czołówki. "Wierzę w transfer do TOP6 za porządne pieniądze"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy będziesz oglądać mecz Southampton FC - Tottenham Hotspur?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)