The Championship. Kamil Grabara stracił przytomność. Polski bramkarz odwieziony do szpitala

Ponad 10 minut trwała przerwa spowodowana kontuzją Kamila Grabary. Polski bramkarz po zderzeniu z kolegą z drużyny stracił przytomność. - Wszyscy się o niego martwimy - mówił trener Huddersfield.

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Kamil Grabara znoszony z boiska Getty Images / Tim Goode/EMPICS/PA Images / Na zdjęciu: Kamil Grabara znoszony z boiska
We wtorkowy wieczór doszło do "polskiego" meczu w The Championship. Hull City z Kamilem Grosickim przyjęło Huddersfield Town, którego bramkarzem jest Kamil Grabara. Polacy pojawili się w podstawowych jedenastkach, ale golkiper niestety nie mógł dokończyć spotkania.

W tekstowej relacji na żywo na stronie "Examiner Live" czytamy, że w 71. minucie po akcji Grosickiego w polu karnym zderzyło się dwóch piłkarzy gości - Christopher Schindler i Grabara. Niemiec powrócił do gry, ale golkiper potrzebował interwencji lekarzy, która trwała ponad 10 minut!

Dopiero w 83. minucie 21-latek został zniesiony na noszach. "Mamy nadzieję, że to nie jest tak poważne jak potencjalnie mogłoby być, oczywiście to nigdy nie jest przyjemny widok" - czytamy na stronie.

"Mamy nadzieję, że to nic poważnego" - napisano z kolei na oficjalnym profilu na Twitterze Hull City.

Po spotkaniu o sytuacji Grabary informował trener Danny Cowley. - Całkowicie stracił przytomność i został odwieziony do szpitala. Wszyscy się o niego martwimy i mamy nadzieję, że nic mu nie jest - powiedział.

Sędzia doliczył aż 14 minut do meczu. Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 2:1.