Sparingi. Tomasz Loska ratował Bruk-Bet Termalicę. Seria zwycięstw Stomilu Olsztyn

Bruk-Bet Termalica Nieciecza podsumował zgrupowanie w Turcji bezbramkowym meczem z Worsklą Połtawa, a Radomiak obóz we Włoszech porażką 0:2 z USD Caravaggio. Stomil Olsztyn wygrał po raz piąty z rzędu.

Tomasz Loska Newspix / Piotr Kucza / Tomasz Loska
Bruk-Bet Termalica Nieciecza spędził w Turcji ponad dwa tygodnie. W czasie zgrupowania odniósł jedno zwycięstwo, poniósł dwie porażki, a w czwartek zremisował bezbramkowo z ukraińską Worsklą Połtawa. Byłoby gorzej, gdyby w ostatniej minucie nowy bramkarz w zespole Tomasz Loska nie obronił rzutu karnego.

Obroniona jedenastka była również w sparingu Stomilu Olsztyn. Sebastian Przyrowski zatrzymał piłkę kopniętą przez Artura Siemaszkę, ale nie poskromił dobitki Kokiego Hinokio. Pierwszoligowiec pokonał 3:1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki, a Siemaszko poprawił się w drugiej połowie i ustalił wynik uderzeniem zza pola karnego. Stomil wygrał już pięć meczów z rzędu.

Następnym sparingpartnerem olsztynian będzie Znicz Pruszków, który w czwartek zwyciężył 4:2 z rezerwami Korony Kielce. Na strzelenie wszystkich goli potrzebował 19 minut.

Radomiak po porażce z Atalantą i zwycięstwie z zespołem młodzieżowym Parmy poniósł porażkę 0:2 z czwartoligowcem USD Caravaggio. Już po 20 minutach boisko opuścił na noszach Rafał Makowski. Po sparingu uspokoił kibiców na Twitterze, że sytuacja nie jest tak zła na jaką wyglądała. Dariusz Banasik i jego podopieczni zakończą w piątek zgrupowanie we Włoszech.

Znicz Pruszków - Korona II Kielce 4:2

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!

Czy Bruk-Bet Termalica Nieciecza zdobędzie w rundzie wiosennej więcej punktów niż w jesiennej?