Argentyński bramkarz bohaterem. Strzelił gola na wagę awansu (wideo)

Nahuel Guzman w ostatniej akcji meczu Tigres - Alianza poszedł w pole karne. Chwilę później strzelił gola, który dał Meksykanom awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów CONCACAF.

Robert Czykiel
Nahuel Guzman Materiały prasowe / Na zdjęciu: Nahuel Guzman
Meksykański Tigres UANL był w trudnej sytuacji przed rewanżem 1/8 finału Ligi Mistrzów CONCACAF (Ameryka Północna). Zespół Alianza z Salwadoru wygrał pierwsze spotkanie 2:1.

Początkowo wszystko szło po myśli "Tygrysów", które szybko wyszły na prowadzenie 3:0. Rywale jednak przed przerwą strzelili dwie bramki, a wynik 2:3 ich premiował do ćwierćfinału.

W drugiej połowie wynik się nie zmieniał. Wydawało się, że Meksykanie pożegnają się z Ligą Mistrzów, ale w ostatniej akcji stał się cud. Bramkarz Nahuel Guzman poszedł w pole karne rywali, a po chwili strzałem głową umieścił piłkę w bramce.

Club Tigres wygrał 4:2 i to ten zespół zagra w ćwierćfinale. Zobaczcie wyjątkową bramkę Guzmana.

Niecodzienna oprawa na meczu drużyny Artura Sobiecha. Spójrzcie na okna (wideo) >>

Piłka nożna. Kibic zamierzał przejechać sędziego. Skandal na meczu w RPA (wideo) >>