Koronawirus. Euro 2020 przełożone. UEFA przekazała ważne informacje dla posiadaczy biletów

Finały XVI Mistrzostw Europy w piłce nożnej zostały przełożone na 2021 rok. Co w tej sytuacji z zakupionymi przez kibiców biletami? UEFA podała ważne informacje.

Michał Fabian
Michał Fabian
Euro 2020 zostało przełożone na 2021 rok Getty Images / Valya Egorshin/NurPhoto / Euro 2020 zostało przełożone na 2021 rok
W związku z pandemią koronawirusa Europejska Unia Piłkarska przełożyła turniej finałowy Euro 2020 o jeden rok (więcej TUTAJ>>). Nowy termin to 11 czerwca - 11 lipca 2021 r. (dotychczas obowiązywał termin 12 czerwca - 12 lipca 2020 r.).

Kibice, którzy planowali obejrzeć mecze Euro 2020, zastanawiają się zapewne, co stanie się z ich biletami. UEFA przekazała we wtorek ważne informacje w tej sprawie.

Wejściówki zachowują ważność na spotkania w nowych terminach. Nie wszystkim jednak pasować będzie wyjazd na mistrzostwa w 2021 r. Co w tej sytuacji?

ZOBACZ WIDEO Koronawirus. Gwiazdy piłki nożnej apelują do kibiców! "Jestem ujęty odpowiedzialnością piłkarzy"

"UEFA pragnie uspokoić posiadaczy biletów, że jeśli nie będą mogli uczestniczyć w turnieju w 2021 r., to otrzymają w całości zwrot za bilety i pakiety" - czytamy w komunikacie UEFA.

W ciągu miesiąca posiadacze biletów otrzymają dalsze informacje w sprawie ewentualnego zwrotu wejściówek - pocztą elektroniczną, a także na stronie euro2020.com/tickets.

Przypomnijmy, że najbliższe mistrzostwa Europy mają odbyć się w 12 krajach Europy. Reprezentacja Polski trafiła do grupy E - z Hiszpanią, Szwecją i zwycięzcą jednego z baraży.

Czytaj także: Euro 2020. "Jedyna sensowna decyzja". Eksperci chwalą UEFA za przełożenie turnieju

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×