Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Wielkanoc 2020. Domowe święta Roberta i Anny Lewandowskich. To czas wielu refleksji

Robert i Anna Lewandowscy ze względu na rozprzestrzeniającą się epidemię koronawirusa, tegorocznej Wielkanocy nie spędzają z rodziną. - Te święta to wiele refleksji - przekazała żona piłkarza Bayernu Monachium.
Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Robert i Anna Lewandowscy Instagram / Na zdjęciu: Robert i Anna Lewandowscy

Epidemia koronawirusa sprawiła, że wiele osób spędza święta w domach. Nie wyjeżdżają do swoich rodzin i kontaktują się z nimi za pośrednictwem telefonów czy internetu. Tak jest też w przypadku Roberta Lewandowskiego i jego żony Anny. Para w sieci złożyła życzenia swoim fanom.

"Te święta są inne - bo nie możemy się spotkać z rodziną. Te święta są trudne - w czasach pandemii. Te święta to wiele refleksji" - rozpoczęła swój świąteczny instagramowy post Anna Lewandowska i dołączyła do niego wspólną fotografię ze swoim mężem.

"Życzymy Wam z całego serca… Dużo sił, nadziei, a przede wszystkim spokoju, bliskości - choćby tej telefonicznej. Życzymy Wam niewinnej radości z małych rzeczy. Docenienia tego co jest najważniejsze dla Was. Nie traćcie Waszych cennych chwil na 'wielkie' sprawy" - dodali Lewandowscy.

W swoich życzeniach para skupiła się także na obecnej sytuacji, która spowodowana jest rozprzestrzenianiem się koronawirusa. "Wszyscy mierzymy się z niewiadomą, wszyscy czekamy aż ten 'zły sen' się skończy. Wspierajmy się w tych trudnych chwilach. Świat się zatrzymał, zatrzymaliśmy się i my. Pomyślmy o tym, gdzie jesteśmy, co mamy i podziękujmy za to" - stwierdzili.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Te święta są inne – bo nie możemy się spotkać z rodziną. Te święta są trudne – w czasach pandemii. Te święta to wiele REFLEKSJI . Życzymy Wam z całego serca… Dużo sił, nadziei, a przede wszystkim spokoju, bliskości – choćby tej telefonicznej. Życzymy Wam niewinnej radości z małych rzeczy. Docenienia tego co jest najważniejsze dla Was. Nie traćcie Waszych cennych chwil na „wielkie” sprawy. Pomyślmy o marzeniach, o rozwadze, o zdrowiu, o wsparciu dla tych najbardziej potrzebujących. Wszyscy mierzymy się z niewiadomą, wszyscy czekamy aż ten „zły sen” się skończy. Wspierajmy się w tych trudnych chwilach. Świat się zatrzymał, zatrzymaliśmy się i my. Pomyślmy o tym, gdzie jesteśmy, co mamy i podziękujmy za to  Życzymt Wam Kochani wielu Łask Bożych.Jednak wszystkie życzenia stracą na wartości, jeśli nie będziemy ZDROWI , dlatego… życzymy Wam zdrowia, każdemu z Was – bez niego nic nie ma znaczenia. Niech dzień ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO odnowi naszą wiarę i wniesie nadzieję. WESOŁEGO ALLELUJA ! RAL #annalewandowska #robertlewandowski #happyeastern

Post udostępniony przez (@annalewandowskahpba)


Czytaj także:
Koronawirus. Szczęsny, Lewandowski, Krychowiak, Glik i inni - reprezentanci Polski rezygnują z milionów
Zielińscy. Rodzina, która zawsze pomoże

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: druga miłość Garetha Bale'a

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (10):
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×