Wyspy Owcze. Adrian Justinussen dał kapitalny popis. Trzy bramki z rzutów wolnych w osiem minut

Takie popisy strzeleckie zdarzają się bardzo rzadko. W meczu ligi farerskiej 21-letni Adrian Justinussen potrzebował zaledwie ośmiu minut na skompletowanie hat-tricka. Co warte podkreślenia, wszystkie gole padły bezpośrednio z rzutów wolnych.

Mateusz Kozanecki
Adrian Justinussen strzelający z rzutu wolnego Twitter / Adrian Justinussen strzelający z rzutu wolnego
W meczu 3. kolejki ligi farerskiej HB Torshavn zagrało na wyjeździe z Argir. Niesamowite spotkanie rozegrał zawodnik gości Adrian Justinussen.

21-latek już w 4. minucie asystował przy trafieniu Ossura Dalbuda. Niedługo później sam wpisał się na listę strzelców. Czterokrotnie w ciągu nieco ponad dziesięciu minut. Co warte podkreślenia, trzy pierwsze bramki zdobył bezpośrednio z rzutów wolnych. Na uwagę zasługuje także styl, w jakim tego dokonał.

Pierwszą bramkę zdobył strzałem z ostrego kąta z odległości 25 metrów. Chwilę później niemalże skopiował to uderzenie, ale z drugiej strony boiska.

Na dokładkę dołożył gola z około 35 metrów. Jakby tego było mało po raz czwarty trafił do bramki rywali w 21. minucie spotkania, tym razem jednak z akcji.

HB Torshavn, które przez ponad 70 minut grało w osłabieniu po czerwonej kartce Hedina Hansena, zwyciężyło z Argir 5:0.

Aktualnie na czele tabeli z kompletem punktów znajduje się B36 Torshavn z Michałem Przybylskim w składzie. HB Torshavn jest drugie, z takim samym dorobkiem. Piąte miejsce zajmuje Vikingur Łukasza Cieślewicza.

Tipico Bundesliga. Zorganizowali trening mimo zakazu, mogą stracić tytuł. LASK Linz ukarane odjęciem 12 punktów!
Robert Lewandowski ma sentyment do Ekstraklasy. Zdradził, że ogląda skróty meczów

Czy zaimponowała ci forma strzelecka Adriana Justinussena?