Bundesliga. Werder - Bayern. Robert Lewandowski znów to zrobił. Gol na wagę mistrzostwa! (wideo)

Robert Lewandowski absolutnie się nie zatrzymuje. We wtorkowym meczu Werder Brema - Bayern Monachium (0:1) polski napastnik zdobył kolejną bramkę. To już jego 31. trafienie w tym sezonie Bundesligi.

Mateusz Domański
Na zdjęciu (na pierwszym planie): Robert Lewandowski PAP/EPA / Stuart Franklin / Na zdjęciu (na pierwszym planie): Robert Lewandowski
W 43. minucie wtorkowego spotkania Werder Brema - Bayern Monachium Robert Lewandowski urwał się spod opieki przeciwników, wykorzystał dobre dogranie Jerome Boatenga i posłał piłkę do siatki. W ten sposób zdobył gola na 1:0 dla gości. Takim też rezultatem zakończyła się pierwsza połowa tego spotkania.

To 31. trafienie Roberta Lewandowskiego w tym sezonie Bundesligi - nigdy wcześniej nie zdobył tylu bramek w jednych rozgrywkach niemieckiej ekstraklasy. Najlepszy polski napastnik ustanowił więc kolejny rekord w swojej karierze.

Mecz Werder Brema - Bayern Monachium zakończył się rezultatem 0:1. Bramka Lewandowskiego sprawiła, że Bawarczycy mogą już świętować mistrzostwo Niemiec.