Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

"Kilka słów do ludzi, którzy obrażali wieś". Poseł-rolnik ma zadanie dla Zbigniewa Bońka

"Może pokażecie, jak obsługiwać taki sprzęt?" - zwrócił się do Zbigniewa Bońka i Wojciecha Kowalczyka Norbert Kaczmarczyk. Polityk, dziennikarz i rolnik postanowił zakpić z - tu cytat: "cudaków".
Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Zbigniew Boniek, prezes PZPN WP SportoweFakty / Sandra Rejzner / Na zdjęciu: Zbigniew Boniek, prezes PZPN

"Praca na wsi jest bardzo wymagająca. Kilka słów do ludzi, którzy jeszcze niedawno obrażali wieś i jej mieszkańców. Może pokażecie, jak obsługiwać taki sprzęt? Zbigniew Boniek, Wojciech Kowalczyk, produkujemy Wam najwyższej jakości żywność. Pozdrawiam serdecznie" - napisał na Twitterze Norbert Kaczmarczyk, rolnik prowadzący razem z rodziną nowoczesne gospodarstwo.

Na zmieszczonym filmie 30-letni Kaczmarczyk, poseł na Sejm VIII i IX kadencji z Solidarnej Polski, pokazuje maszyny i urządzenia, które są mu niezbędne do produkcji żywności.

- Tak wygląda gospodarstwo rodzinne dzisiaj. Odnosząc się do tych, którzy podczas wyborów prezydenckich mówili, że jesteśmy mało inteligentni, to zapraszam tych wszystkich mądrych, cudaków do obsłużenia tych wspaniałych maszyn - mówi na filmie, pijąc m.in. do prezesa PZPN.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: piłkarz Legii Warszawa zrezygnował z urlopu. Już trenuje do nowego sezonu

Wywołany do tablicy Boniek, tak skomentował na portalu społecznościowym: "Również pozdrawiam... i proszę pamiętać, że stwierdzenie "społeczność wiejska", to żadna obraza.

Po pierwszej turze tegorocznych wyborów prezydenckich wpisy Bońka na TT wzbudziły sporo kontrowersji. "Prezydent Polski dzisiaj może być wybrany głosami ludźmi środowiska wiejskiego, głosami emerytów i ludzi z podstawowym wykształceniem. To chyba trochę dziwne w tak pięknym i rozwijającym się kraju jak nasza Polska" - pisał były reprezentant Polski, narażając się na lawinę krytyki.

Po fakcie Boniek próbował wprawdzie tłumaczyć, że nie miał na celu obrażenie kogokolwiek, a jedynie skomentował wyniki badań sondażowych, ale niesmak pozostał.

Zobacz:
Wybory 2020. Zbigniew Boniek zagłosował. "Zadanie wykonane"
Zbigniew Boniek znów wsadził kij w mrowisko. Kontrowersyjny wpis prezesa PZPN-u

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty

Komentarze (3):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×