Premier Liga: skromne zwycięstwo Lokomotiwu Moskwa, cały mecz Grzegorza Krychowiaka i Macieja Rybusa

Lokomotiw Moskwa wygrał dopiero swój trzeci mecz w obecnym sezonie Premier Ligi. W spotkaniu 8. kolejki wicemistrzowie Rosji pokonali FK Tambow 1:0, a od początku do końca zawodów na boisku występowali Grzegorz Krychowiak i Maciej Rybus.

Tomasz Rosiński
Grzegorz Krychowiak Getty Images / TF-Images / Na zdjęciu: Grzegorz Krychowiak
Lokomotiw w ostatnim czasie wpadł w dołek i nie mógł wygrać meczu w rosyjskiej ekstraklasie (3 remisu i 2 porażki w 5 spotkaniach). W niedzielę wicemistrz Rosji liczył, że uda mu się przerwać tę złą serię i zrealizował swój cel.

Gospodarze szybko, bo już w siódmej minucie, wyszli na prowadzenie podczas tej konfrontacji. Wówczas dokładnie spod linii końcowej dośrodkował Anton Miranczuk, a do siatki trafił Fiodor Smołow.

Później podopieczni Marko Nikolicia mieli sporą przewagę optyczną, ale nie potrafili jej udokumentować golem i starcie zakończyło się skromnym zwycięstwem moskiewskiej ekipy.