Liga Europy. Legia - Karabach. Joel Valencia wytłumaczył przyczyny klęski. Użył mocnego słowa

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP / Leszek Szymański / Na zdjęciu: piłkarze Legii Warszawa. Przy piłce: Joel Valencia

Legia Warszawa została rozgromiona przez Karabach Agdam 0:3 i nie zagra w fazie grupowej Ligi Europy. Przyczyn porażki próbował poszukać Joel Valencia. Gracz stołecznego klubu użył mocnych słów.

Do przerwy Legia Warszawa remisowała bezbramkowo z Karabachem Agdam. Po zmianie stron do głosu doszli goście, którzy w 50. minucie strzelili pierwszego gola. Ostatecznie warszawiacy przegrali 0:3.

- Kiedy straciliśmy pierwszą bramkę, spuściliśmy głowy i nie potrafiliśmy się podnieść. Mamy nowego trenera, nową taktykę, ale to nie jest wytłumaczenie - powiedział w rozmowie z TVP Sport Joel Valencia.

Piłkarz Legii zwrócił także uwagę na to, że jego zespół rozegrał dwie różne połowy. Przyznał, że potrzeba czasu, aby pewne rzeczy zafunkcjonowały u stołecznych.

- Było sporo zmian w klubie, ale to nie wyjaśnienie. Legia ma jakościowych piłkarzy, potrafiących wiele dobrego zrobić. Po prostu obs******* się na boisku - skomentował.

Dziennikarz przeprowadzający wywiad nie przetłumaczył tego fragmentu. Chciał zadać piłkarzowi jeszcze jedno pytanie, ale realizator przerwał wywiad.

Więcej szczęścia w eliminacjach miał Lech Poznań. Zespół Dariusza Żurawia pokonał na wyjeździe rewelację ligi belgijskiej - RSC Charleroi 2:1. W piątek poznaniacy poznają grupowych rywali.