Bundesliga. Bayern - Hertha. Robert Lewandowski z golem numer 500. Łącznie strzelił cztery! (wideo)

Robert Lewandowski strzelił dwa gole Hercie Berlin i tym samym osiągnął imponującą liczbę bramek w karierze. Polak już ma ich na koncie pół tysiąca!

Robert Czykiel
Robert Lewandowski Twitter / Na zdjęciu: Robert Lewandowski
Robert Lewandowski już w pierwszej połowie meczu Bayern Monachium - Hertha Berlin strzelił gola. Polak jednak na tym się nie zatrzymał. W drugiej połowie ponownie pokonał bramkarza klubu ze stolicy Niemiec.

Tym razem asystą popisał się Chris Richards. "Lewy" dostał piłkę w polu karnym i popisał się świetnym przyjęciem, dzięki któremu minął obrońcę. Następnie uderzył po ziemi i cieszył się z drugiej bramki.

Statystycy już przed meczem zapowiadali, że Lewandowski może zdobyć bramkę numer 500 w karierze. Musiał strzelić dwa gole w meczu z Herthą, co mu się udało.

Nie trzeba było długo czekać na kolejne trafienie naszego piłkarza. "Lewy" po zamieszaniu pod bramką skompletował hat-tricka.

To jednak nie było wszystko! Lewandowski był faulowany w polu karnym, a następnie sam ustawił piłkę na jedenastym metrze. 32-latek nie pomylił się i zakończył mecz z czterema golami.

Reprezentant Polski w tej chwili ma pięć bramek w nowym sezonie Bundesligi. Mecz Bayern - Hertha zakończył się wynikiem 4:3.

Bundesliga. "Setka" Roberta Lewandowskiego na Allianz Arenie, a licznik nadal bije >>

Transfery. To ma być zmiennik Roberta Lewandowskiego! Zaskakujący wybór Bayernu Monachium >>