Serie A. Cagliari - Crotone. Arkadiusz Reca z asystą. Zobacz zagranie Polaka do Juniora Messiasa (wideo)

Arkadiusz Reca zaliczył asystę przy trafieniu Juniora Messiasa, ale mimo to jego Crotone przegrało na wyjeździe z Cagliari 2:4. Zespół Polaka pozostał na ostatnim miejscu w Serie A.

Mateusz Kozanecki
Asysta Arkadiusza Recy Materiały prasowe / Eleven Sports / Asysta Arkadiusza Recy
W meczu 5. kolejki Serie A FC Crotone Arkadiusza Recy mierzyło się na wyjeździe z Cagliari Calcio, w którym występuje Sebastian Walukiewicz. Spotkanie lepiej zaczęło się dla przyjezdnych.

W 21. minucie Arkadiusz Reca przeprowadził rajd wzdłuż linii bocznej boiska, a następnie dośrodkował w pole karne. Jego dogranie na bramkę zamienił Junior Messias.

Goście nie cieszyli się zbyt długo z prowadzenia - już cztery minuty później wyrównał Lykogiannis, a do przerwy było 3:2. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:2 dla zespołu Walukiewicza.

Arkadiusz Reca zszedł z boiska w 61. minucie, kiedy został zmieniony przez Andreę Rispoliego. Walukiewicz rozegrał pełne spotkanie.

Porażka sprawiła, że Crotone pozostało na ostatnim miejscu w rozgrywkach. Do tej pory zespół Recy zdobył jeden punkt - po remisie 1:1 z Juventusem.

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)