Cezary Kucharski zabrał głos. Apel za pośrednictwem dziennikarza

Cezary Kucharski - za pośrednictwem dziennikarza Konrada Piaseckiego - zabrał głos po zatrzymaniu. Były menedżer Roberta Lewandowskiego zgodził się na upublicznienie wizerunku i nazwiska.

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Cezary Kucharski WP SportoweFakty / Na zdjęciu: Cezary Kucharski
Były menedżer Roberta Lewandowskiego - poprzez swoją rodzinę - przekazał Konradowi Piaseckiego, dziennikarzowi TVN24, zgodę na publikację swojego wizerunku oraz pełnego nazwiska.

Należy odnotować, że zgodnie z polskim prawem, personalia osoby zatrzymanej przez policję są częściowo utajnione. Podaje się jedynie pierwszą literą nazwiska. To może się zmienić, jeśli zatrzymany wyrazi na to zgodę. Tak postąpił Kucharski.

"Ja, Cezary Kucharski, wyrażam zgodę na upublicznienie mojego wizerunku oraz pełnego nazwiska w przekazie medialnym w związku z czynnościami wyjaśniającymi działanie prokuratury" - napisał odręcznie Cezary Kucharski.

W godzinach porannych, w jednej z podwarszawskich miejscowości funkcjonariusze Komendy Stołecznej Policji, na polecenie Prokuratury Regionalnej w Warszawie, zatrzymali menedżera piłkarskiego.

"Zatrzymanie ma związek z prowadzonym od kilku tygodni śledztwem w Prokuraturze Regionalnej w Warszawie. Przedmiotem tego śledztwa jest czyn polegający na kierowaniu gróźb karalnych wobec wybitnego polskiego reprezentanta, Roberta Lewandowskiego, celem zmuszenia pokrzywdzonego do zapłaty kwoty 20 mln euro" - powiedział nam rzecznik prasowy Prokuratury Regionalnej w Warszawie.

Funkcjonariusze dokonali przeszukania mieszkania Cezarego Kucharskiego w celu zabezpieczenia dowodów, które mogą okazać się przydatne w śledztwie. Prokuratura - co zapewnia Marcin Saduś - dysponuje już konkretnymi dowodami. We wtorek były menedżer Lewandowskiego zostanie przesłuchany, w charakterze podejrzanego. Po wykonaniu tej czynności, prokurator podejmie decyzję w sprawie zastosowania środków zapobiegawczych.

Zobacz także:
Transfery. Legia Warszawa. Michał Karbownik odsłania kulisy. "Miałem rozmowy z Gattuso"
Transfery. Serie A. Arkadiusz Milik. Włoskie media ujawniają, dlaczego Polak nie przeszedł do AS Roma

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Piękna bramka w Dębicy. Tak strzelają w III lidze
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×