Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Mój klient był szantażowany dwukrotnie! Adwokat Lewandowskiego odpowiada Kucharskiemu

Profesor Tomasz Siemiątkowski, adwokat Roberta Lewandowskiego, przybliżył kulisy konfliktu piłkarza Bayernu Monachium z jego byłym menedżerem Cezarym Kucharskim. - Te same argumenty i te same kwoty - mówi o... dwóch groźbach pod adresem sportowca.
Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Robert Lewandowski ONS.pl / all_imageB / Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Gościem programu "Sportowy Wieczór" w TVP Sport był Tomasz Siemiątkowski, prawnik Roberta Lewandowskiego. Tematem rozmowy był głośny konflikt piłkarza Bayernu Monachium i reprezentacji Polski z Cezarym Kucharskim, który jest oskarżony o kierowanie gróźb karalnych wobec Lewandowskiego.

Według prokuratury, celem Kucharskiego miało być zmuszenie pokrzywdzonego do zapłaty kwoty 20 mln euro. - Jako prawnik powiedziałbym, że wygląda to na książkowy przykład szantażu - twierdzi Siemiątkowski.

- Chciałem sprostować dwie rzeczy, które pojawiają się w mediach i są kłamliwe. Robert Lewandowski złożył zawiadomienie po realizacji groźby, która została wobec niego złożona. I to... dwukrotnie! To jest kolejne przekłamanie pana Kucharskiego, który twierdzi, że pan Lewandowski wymyślił sobie szantaż, "podprowadzając" go pod takie oświadczenie - przyznał adwokat w TVP Sport.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: zwariowana akcja na wagę 3 pkt.! Najpierw trafił kolegę w pośladki, a potem...

- Pan Kucharski sformułował szantaż dwukrotnie. Nie jeden raz, tylko dwa! Nie sformułował go dzień po dniu, tylko we wrześniu 2019 r. i w styczniu 2020 r. Sformułowanie tego szantażu jest identyczne. Te same argumenty i te same kwoty. Ponoszę pełną odpowiedzialność za te słowa. Jest identyczna kwota i identyczny przekaz - zdradził Siemiątkowski.        

- Nigdy nie szantażowałem Roberta Lewandowskiego, nigdy nie domagałem się takiej kwoty. Zarzuty i to, co się dzieje wokół mnie, to piramidalna bzdura. Jestem niewinny i wkrótce to udowodnię - przekazał Kucharski w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej" (więcej TUTAJ).

Zobacz:
Cezary Kucharski usłyszał zarzuty. Zastosowano wobec niego środki zapobiegawcze

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (7):
 • zdzian Zgłoś komentarz
  Kucharski to zwykły bandzior, który powinien siedzieć w pierdlu!!!
  • ZK590 Zgłoś komentarz
   obrzydliwy, śliski sęp. Robert, postaraj się wdeptać go w ziemię.
   • prym Zgłoś komentarz
    Hiena i sęp musi odpowiedzieć za to co robi a najprostsza droga do tego to sąd.Wszyscy sportowcy powinni się teraz zastanowić nad swoim postępowaniem.To jest jawna i poważna przestroga.
    • andelek Zgłoś komentarz
     pupilek platformy zwanej obywatelska czyli czaruś kucharski zdenerwował się bo ktoś śmiał skalać jego dobre imię w kraju gdzie nadzwyczajna kasta broni jak niepodległości swoich ludzi
     Czytaj całość
     z PełO
     • Fanka Rożera Zgłoś komentarz
      Ponoć pokłócili się o maseczki. Czarek szantażował Levego, że ujawni w mediach, że Levy nie zakłada maseczki, gdy chodzi po ulicy, a sam apeluje do Polaków, aby nosili.
      • Witalis Zgłoś komentarz
       Dobrze Robert! Z hieną Czarusiem trzeba rozmawiać nie w mediach, a tylko przez prawników. Niech kapuś i szantażysta odpowie w sądzie i wyjdzie w skarpetkach.
       • Klaudia w Zgłoś komentarz
        Panie Kucharski. Już Pan zaczyna straszyć pozwami wszystkich komentujących?To jakiś żart. 99,9% ludzi , kibicuje Robertowi. Jeżeli dopuścił się jakiś nieprawidłowości w prowadzeniu
        Czytaj całość
        firmy- to za to odpowie. Natomiast nagrania są dla mnie jednoznaczne. Poza tym ..Nawet, gdyby nie było żadnych nagrań , to dla mnie i tak jest Pan nikim. Zwykłym donosicielem. Oby wszyscy podopieczni wypowiedzieli Panu umowę bo może ich spotkać los Roberta, gdy tylko w grę zaczną wchodzić wielkie pieniądze.
        Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
        ×
        Sport na ×