Koronawirus. Znamy wyniki testów reprezentantów Polski. Ważne informacje

Reprezentacja Polski poznała już wyniki kolejnych testów na koronawirusa. Na szczęście ani jeden z nich nie dał pozytywnego rezultatu. To oznacza, że kadrowicze i członkowie sztabu są zdrowi.

Mateusz Domański
piłkarze reprezentacji Polski PAP / Andrzej Grygiel / Na zdjęciu: piłkarze reprezentacji Polski
Informacje na temat wyników badań wśród kadrowiczów podał za pośrednictwem Twittera Jakub Kwiatkowski, rzecznik prasowy Polskiego Związku Piłki Nożnej.

"Kolejne wyniki badań na obecność koronawirusa w reprezentacji i kolejne dobre informacje. Cała drużyna oraz sztab uzyskała wyniki negatywne" - poinformował.

Reprezentanci Polski wzięli udział w testach po rozegraniu meczu towarzyskiego z Ukrainą, który wygrali 2:0.

Środowe spotkanie nie rozpoczęło się najlepiej dla polskiego zespołu. Już w 12. minucie Ukraińcy stanęli przed wymarzoną szansą na otwarcie wyniku. Rzutu karnego na bramkę nie zamienił jednak Andrij Jarmolenko.

Niespełna pół godziny później do siatki rywali trafił Krzysztof Piątek. Zawodnikowi Herthy Berlin asystował Piotr Zieliński. Do przerwy było 1:0 dla Biało-Czerwonych.

W drugiej połowie na listę strzelców wpisał się jeszcze Jakub Moder. Jego bramka z 63. minuty była ostatnim trafieniem w tym spotkaniu.

Kolejny mecz Polaków już w niedzielę. O godz. 20:45 rozpocznie się ich starcie z Włochami. To już będzie mecz o stawkę - kolejny w ramach Ligi Narodów.