La Liga. Tak Real pokonał Eibar. Ozdobą bramka rywali "Królewskich" [WIDEO]

Real Madryt ma za sobą dość pewne zwycięstwo z Eibar (3:1). Ozdobą tego meczu było trafienie piłkarza pokonanej ekipy - Kike. W 28. minucie przepięknie huknął zza pola karnego. Bramka palce lizać!

Mateusz Domański
Piękna bramka Kike Twitter / Goal / Piękna bramka Kike
Gospodarze odważnie rozpoczęli niedzielny mecz z Realem Madryt, ale w mgnieniu oka zostali sprowadzeni na ziemię. W 6. minucie trafił Karim Benzema, a w 13. - Luka Modrić. "Królewscy" błyskawicznie zapewnili sobie prowadzenie, co dało im niemały komfort na dalsze fragmenty rywalizacji.

28. minuta przyniosła trafienie kontaktowe SD Eibar. To była niezwykła bramka autorstwa Kike. Piłka poszybowała w okienko. Thibaut Courtois nie miał szans na odnotowanie skutecznej interwencji. Ten gol był bez wątpienia ozdobą niedzielnego pojedynku.

W 92. minucie spotkania ostatnią bramkę zdobył Lucas Vazquez. W ten sposób ustalił rezultat meczu na 3:1 dla Realu Madryt.

Mistrzowie Hiszpanii mają w tabeli tyle samo punktów co lider Atletico Madryt (29). Jeżeli chodzi natomiast o SD Eibar, to ten zespół zajmuje w zestawieniu La Liga dopiero czternaste miejsce.

> Serie A. Lazio - Napoli. Cierpkie słowa dla Piotra Zielińskiego. "Bezbarwny występ, krok wstecz"