Tak to robi najlepszy piłkarz na świecie. Efektowny gol Roberta Lewandowskiego (wideo)

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter /  / Na zdjęciu: Robert Lewandowski
Twitter / / Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Robert Lewandowski pokazał, że w polu karnym nie można go zostawić samego nawet na sekundę. Polak bezlitośnie wykorzystał gapiostwo obrońców Arminii Bielefeld.

[tag=681]

Bayern Monachium[/tag] niespodziewanie przegrywał po pierwszej połowie z Arminią Bielefeld 0:2. Gwiazdy mistrza Niemiec musiały się przebudzić, aby w drugiej połowie odrobić straty. Jako pierwszy swój zespół poderwał Robert Lewandowski.

Polski napastnik po raz kolejny w tym sezonie udowodnił, że nieprzypadkowo jest najlepszym piłkarzem na świecie. Strzelił gola, który jest dowodem na bardzo duże umiejętności.

"Lewy" był w polu karnym, kiedy w jego kierunku dośrodkował David Alaba. Polak uciekł obrońcy, przyjął piłkę na klatkę piersiową, a następnie uderzył z pierwszej piłki. Przeciwnicy byli zaskoczeni precyzją oraz szybkością wykonania.

To był 25 gol gwiazdora Bayernu w tym sezonie. Tym samym wykonał kolejny krok w kierunku wyrównania rekordu Gerda Muellera. Niemiecka legenda w jednym sezonie strzeliła 40 bramek.

Mecz Bayern - Arminia ostatecznie skończył się wynikiem 3:3. Lewandowski zakończył spotkanie z jedną bramką.

Bayern Monachium poznał cenę za kolejnego piłkarza. Chodzi o prawego obrońcę >> Transfery. David Alaba dostał ofertę, na jaką liczył. Zbliży się do zarobków Roberta Lewandowskiego >>