Katarzyna Kiedrzynek koszmarnie znokautowana. Długo nie podnosiła się z murawy (wideo)

Zdjęcie okładkowe artykułu: Facebook /  / Na zdjęciu: Katarzyna Kiedrzynek
Facebook / / Na zdjęciu: Katarzyna Kiedrzynek

Zrobiło się groźnie, gdy w jednej z interwencji Katarzyna Kiedrzynek oberwała piłką w twarz. Polska bramkarka przez kilka minut walczyła z bólem w meczu Hiszpania - Polska.

[tag=50434]

Katarzyna Kiedrzynek[/tag] jest niekwestionowanym numerem jeden w bramce kobiecej reprezentacji Polski. Zawodniczka VfL Wolfsburg wielokrotnie popisywała się świetnymi interwencjami. Tym razem jedna z nich była dla niej bardzo bolesna.

29-latka w meczu Hiszpania - Polska w eliminacjach mistrzostw Europy miała dużo pecha. Rywalka znalazła się w sytuacji sam na sam. Nasza bramkarka wprawdzie ją zatrzymała, ale oberwała piłką w twarz.

Kiedrzynek przez kilka minut leżała oszołomiona na murawie. Były ryzyko, że nie będzie w stanie kontynuować gry. Pokazała jednak, że jest twardą kobietą i ostatecznie zdołała się pozbierać.

Niestety, polskie piłkarki przegrały 0:3 z Hiszpankami. Tym samym straciły szanse na awans na mistrzostwa Europy. Biało-Czerwone ukończyły swoją grupę na trzeciej pozycji.

Historyczny transfer polskiej piłkarki. Zdecydowała się na nietypowy kierunek >> Piękny gest reprezentantki Polski. Włączyła się do akcji ratującej zdrowie >>