Salamon krytycznie po meczu z Jagiellonią. "Powinniśmy teraz się schować"

Bartosz Salamon udzielił wypowiedzi oficjalnej stronie Lecha po porażce z Jagiellonią. - Po takim meczu trudno cokolwiek powiedzieć - oznajmił defensor.

Rafał Szymański
Bartosz Salamon Getty Images / Foto Olimpik/NurPhoto / Na zdjęciu: Bartosz Salamon
Spotkanie 22. kolejki PKO Ekstraklasy przysporzyło wielu emocji. W ostatecznym rozrachunku Lech Poznań musiał uznać wyższość rywala i przegrał 2:3 na własnym stadionie z Jagiellonią Białystok.

Miejscowi prowadzili przez większą część meczu po trafieniach Michała Skórasia i Mikaela Ishaka. W drugiej połowie podopieczni Rafała Grzyba odwrócili losy meczu. Na 3 minuty przed końcem regulaminowego czasu wynik ustalił Bartłomiej Wdowik.

Po stronie Lecha w pełnym wymiarze czasowym zagrał Bartosz Salamon. Piłkarz nie potrafił usprawiedliwić słabszej postawy swojego zespołu. - Po takim meczu trudno cokolwiek powiedzieć. My powinniśmy teraz się schować, ciężko pracować, a później wygrać kolejne spotkania i lepiej grać. Nie miało prawa się stać dzisiaj to, co się stało - przyznał na łamach strony internetowej klubu.

Drużyna Dariusza Żurawia zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli. Po przerwie reprezentacyjnej gracze Lecha zmierzą się na wyjeździe z Cracovią.

- Jesteśmy bardzo, bardzo źli i musimy się z tego podnieść, bo to jest poważny cios. Mamy teraz dwa tygodnie, podczas których musimy to wszystko poukładać i od meczu z Cracovią zacząć punktować - powiedział Salamon.

Wielki triumf Jagiellonii Białystok i kompromitacja Lech Poznań!