To było kluczowe podanie. Zobacz asystę Piotra Zielińskiego (wideo)

W 35. minucie meczu Serie A z Sampdorią Piotr Zieliński potwierdził, że jest mózgiem akcji ofensywnych Napoli. Reprezentant Polski popisał się znakomitym podaniem do Fabiana.

Piotr Bobakowski
Asysta Piotra Zielińskiego w meczu z Sampdorią Twitter / twitter.com/ELEVENSPORTSPL / Asysta Piotra Zielińskiego w meczu z Sampdorią
Na jeden kontakt do Fabiana Ruiza, a ten precyzyjnym strzałem przy słupku pokonał bramkarza - Piotr Zieliński zanotował asystę przy golu dla SSC Napoli w niedzielnym meczu 30. kolejki Serie A z Sampdorią Genua.

Polski pomocnik po raz kolejny w tym sezonie udowodnił, że potrafi przyspieszyć akcję swojego zespołu w kluczowym momencie. Świetne zagranie Zielińskiego otworzyło drogę do bramki Fabianowi. Hiszpan zdobył gola uderzeniem zza pola karnego.

"Piotr Zieliński notuje kolejną asystę w tym sezonie Serie A TIM! Polak zaliczył kluczowe podanie przy golu Fabiana Ruiza!" - skomentowano na twitterowym profilu Eleven Sports, gdzie zamieszczono wideo z popisową akcją gości.

Napoli po pierwszych 45 minutach prowadziło na Stadio Comunale Luigi Ferraris 1:0. W drugiej połowie wynik na 2:0 ustalił Victor Osimhen (relacja TUTAJ).