Liga Mistrzów. Borussia Dortmund - Manchester City. Znamy składy!

Już o godz. 21:00 na Signal Iduna Park Borussia Dortmund zmierzy się z Manchesterem City. Wicemistrzowie Niemiec spróbują odrobić jednobramkową stratę z pierwszego meczu. Obaj trenerzy podali już składy na to spotkanie.

Mateusz Byczkowski
Erling Haaland i Marco Reus PAP/EPA / FRIEDEMANN VOGEL / Na zdjęciu: Erling Haaland i Marco Reus
W pierwszym meczu Borussia Dortmund była o krok od remisu. Wicemistrzowie Niemiec zdołali wyrównać w 84. minucie za sprawą trafienia Marco Reusa. Jednak kilka minut później gola na wagę zwycięstwa dla The Citizens strzelił Phil Foden.

Gospodarze mają więc w środę do odrobienia jednobramkową stratę. Składy wyglądają bardzo podobnie. Tylko w drużynie Pepa Guardioli doszło do małych zmian - w ustawieniu i na lewej obronie. Ołeksandr Zinczenko zastąpił Joao Cancelo.

W obu ekipach zagrają liderzy. Kevin De Bruyne, który w pierwszym meczu zdobył pierwszą bramkę dla Manchesteru City. Na boisku od początku pojawi się także Erling Haaland - najlepszy zawodnik Borussii Dortmund w tym sezonie.

Borussia Dortmund: Marwin Hitz - Mateu Jaume Morey Bauza, Manuel Akanji, Mats Hummels, Raphael Guerreiro - Jude Bellingham, Emre Can, Mahmoud Dahoud - Ansgar Knauff, Erling Haaland, Marco Reus

Manchester City: Ederson - Kyle Walker, John Stones, Ruben Dias, Ołeksandr Zinchenko - Kevin De Bruyne, Rodri, Ilkay Gundogan - Riyad Mahrez, Bernardo Silva, Phil Foden

Boniek zdradził datę powrotu Lewandowskiego. Szybciej niż myśleliśmy!