Świetne zgranie Arkadiusza Milika. Reprezentant Polski z ważną asystą (wideo)

W spotkaniu przeciwko FC Lorient Arkadiusz Milik zanotował bardzo ładną dla oka asystę. Reprezentant Polski zgrał piłkę głową. Akcję w pięknym stylu wykończył Dimitri Payet. Ostatecznie Olympique Marsylia wygrał ten mecz 3:2.

Mateusz Byczkowski
Olympique Marsylia nadal walczy o miejsce premiowane grą w europejskich pucharach. Zespół Jorge Sampaoliego zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli Ligue 1. W sobotę czekało ich ważne spotkanie z FC Lorient na swoim stadionie.

Po pierwszej połowie gospodarze przegrywali 0:1. Po przerwie wzięli się do roboty. Akcja w 53. minucie mogła się podobać. Brał w niej udział Arkadiusz Milik. Reprezentant Polski zgrał piłkę głową do Dimitri Payeta. Francuz wykończył akcję strzałem z woleja.

Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Olympique Marsylia. Łącznie w starciu obu drużyn padło aż pięć bramek. Marsylczycy gola na wagę zwycięstwa strzelili dopiero w doliczonym czasie gry.

Arkadiusz Milik jest ważną częścią francuskiego zespołu. Od stycznia, kiedy dołączył do klubu z Ligue 1, ma już na koncie cztery trafienia w dziewięciu spotkaniach. Nie wiadomo jednak, czy napastnik pozostanie w ekipie Jorge Sampaoliego. Wiele mówi się o tym, że może odejść już latem.

Oglądaj rozgrywki francuskiej Ligue 1 na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)