Sędzia przedwcześnie zakończył mecz! Zawodnicy byli już w szatni (wideo)

Niecodzienne zdarzenie miało miejsce w starciu Sevilli z Granadą. Ricardo de Burgos Bengoetxea musiał korygować swoją decyzję.

Rafał Szymański
piłkarze  Granada CF kłócą się z sędzią PAP/EPA / JOSE MANUEL VIDAL / Na zdjęciu: piłkarze Granada CF kłócą się z sędzią
Pierwsza odsłona należała do Andaluzyjczyków, którzy prowadzili 1:0 po trafieniu Ivana Rakiticia. Chorwat pokonał golkipera z rzutu karnego. W 53. minucie Lucas Ocampos podwyższył wynik.

Zawodnicy Granady musieli odrabiać straty, dopiero w ostatniej minucie regulaminowego czasu strzelili gola kontaktowego. Roberto Soldado wykorzystał jedenastkę.

Doświadczony napastnik wlał nadzieję w serca kibiców swojej drużyny. Ricardo de Burgos Bengoetxea postanowił doliczyć cztery minuty. Sędzia niespodziewanie zagwizdał już po trzech minutach. Realizator transmisji telewizyjnej również był zdezorientowany.

To wywołało niemałe oburzenie w szeregach zespołu przyjezdnych. Po krótkim zamieszaniu arbiter nakazał graczom Sevilli powrót na boisko. Spotkanie zostało dograne do końca i ostatecznie klub z Estadio Ramon Sanchez Pizjuan zwyciężył 2:1.

Podopieczni Julena Lopeteguiego wygrali po raz 5. z rzędu. Sevilla niezmiennie jest 4. siłą Primera Division. W tym momencie Granada zajmuje 8. miejsce w ligowej tabeli.