Piłkarzowi PSG puściły nerwy. Gwiazda zwijała się z bólu

W półfinale Ligi Mistrzów PSG - Manchester City (1:2) nie obyło się bez brutalnych przewinień. Za ostry faul z boiska wyleciał Idrissa Gueye. Nie oszczędził Ilkaya Gundogana.

Mateusz Domański
Gundogan leżący na murawie po faulu Getty Images / Alex Grimm / Staff / Gundogan leżący na murawie po faulu
Pierwszy półfinał Ligi Mistrzów pomiędzy Paris Saint-Germain i Manchesterem City (1:2) już za nami. W 77. minucie tego pojedynku doszło do bardzo brzydkiego przewinienia.

Gospodarze wyglądali na kompletnie rozbitych, choć pierwsza połowa przebiegała pod ich dyktando i zakończyła się triumfem 1:0. Niemoc okazał Idrissa Gueye, który desperacko sfaulował rywala.

Wejście w nogi Ilkaya Gundogana było bardzo brutalne. Nic więc dziwnego w tym, że niemiecki sędzia Felix Brych sięgnął po czerwoną kartkę i odesłał zawodnika PSG do szatni.

Dla Gueye to druga czerwona kartka w tej edycji Ligi Mistrzów. Z pewnością ma o czym myśleć.

Rewanżowy półfinał LM pomiędzy Manchesterem City i PSG odbędzie się już 4 maja. Początek o godz. 21:00.