Premier Liga: rażąca nieskuteczność Dinama Moskwa, Sebastian Szymański bez błysku

Dinamo Moskwa miało dużą przewagę, od 54. minuty miało na boisku jednego zawodnika więcej, ale ostatecznie przegrało 0:2 z Rubinem Kazań w 28. kolejce Premier Ligi. Sebastian Szymański rozegrał całe spotkanie, które zakończył z żółtą kartką.

Tomasz Rosiński
Sebastian Szymański Getty Images / Mike Kireev/NurPhoto / Na zdjęciu: Sebastian Szymański
Dinamo od początku rywalizacji miało sporą przewagę, ale to gospodarze w 15. minucie za sprawą Djordje Despotovicia wyszli na prowadzenie. Asystę przy tym trafieniu Serba zaliczył Georgi Zotow.

Przyjezdni chcieli szybko doprowadzić do remisu, lecz razili nieskutecznością pod bramką rywala. Wydawało się, że od 54. drużynie z Moskwy będzie grało się jeszcze łatwiej, gdyż czerwoną kartkę za faul obejrzał zawodnik Rubina - Ilja Samosznikow.

Tak się jednak nie stało i zespół z Kazania w 80. minucie zdobył swoją drugą bramkę, której autorem okazał się In-Beom Hwang. Jak się później okazało, Koreańczyk ustalił wynik tej konfrontacji.