Znalazł się w idealnym miejscu! Piotr Zieliński szaleje we Włoszech. Zobacz gola i asystę Polaka [WIDEO]

W kapitalnej dyspozycji jest Piotr Zieliński. W ciągu trzech minut polski pomocnik zdobył gola i miał asystę w meczu Serie A pomiędzy Napoli i Udinese. Zobacz obie bramki dla gospodarzy!

Igor Kubiak
Igor Kubiak
W drugim meczu z rzędu Piotr Zieliński zapisał na swoim koncie gola i asystę. W spotkaniu z Udinese Calcio reprezentant Polski trafił do siatki w 28. minucie. 26-latek zagrał głową do Victora Osimhena, który świetnym przyjęciem wyszedł do sytuacji sam na sam.

Nigeryjczyk okazji jednak nie wykorzystał. Przegrał pojedynek z golkiperem Udinese. Na szczęście dla gospodarzy, w odpowiednim miejscu stał Zieliński, który z pierwszej piłki posłał piłkę do pustej bramki swojego byłego klubu.

Gol Piotra Zielińskiego:

To nie był koniec popisów Polaka. Trzy minuty później "Zielu" świetnie wypatrzył przed polem karnym Fabiana Ruiza, który popisał się kapitalnym mierzonym strzałem z dystansu i podwyższył wynik na 2:0.

Dla Zielińskiego to już trzeci mecz w tym sezonie Serie A, w którym zdobył gola i miał asystę. Takiego wyczynu dokonał we wrześniu przeciwko Genoi, a także w ostatni weekend w spotkaniu ze Spezii Calcio.

Tym samym Polak śrubuje swoje rekordy pod względem bramek i asyst w jednym sezonie. W aktualnych rozgrywkach Serie A ma już na koncie 8 goli i 10 asyst.