Kapitalna bramka Messiego! Można oglądać w nieskończoność

Reprezentacja Argentyny bez większych problemów pokonała w meczu Copa America Boliwię (4:1). Spora w tym zasługa Lionela Messiego, który zaliczył dwa trafienia. Jedno z nich było ozdobą spotkania.

Łukasz Witczyk
gol Lionela Messiego na 3:0 w meczu Argentyna - Boliwia YouTube / Na zdjęciu: gol Lionela Messiego na 3:0 w meczu Argentyna - Boliwia
To było starcie najlepszej drużyny grupy A Copa America 2021 z najsłabszą. Reprezentacja Boliwii podczas mistrzostw strefy CONCACAF nie zdobyła żadnego punktu i strzeliła tylko dwa gole. Z kolei Argentyńczycy nie ukrywają wysokich aspiracji, co potwierdzili w fazie grupowej, zdobywając w niej 10 punktów.

Zgodnie z oczekiwaniami Argentyńczycy wygrali spotkanie z Boliwijczykami. Padł wynik 4:1, a dwie z bramek dla Albicelestes zdobył Lionel Messi. Do tego gwiazdor FC Barcelona zaliczył asystę.

Najpierw Messi zamienił rzut karny na gola, a w 42. minucie wykorzystał świetne podanie Sergio Aguero i będąc w sytuacji sam na sam z bramkarzem przelobował go. Wtedy było już 3:0 dla Argentyńczyków. Gola można obejrzeć od 6. minuty poniższego filmiku.

Copa America wkracza w decydującą fazę. W fazie grupowej wzięło udział dziesięć drużyn. Z walki o tytuł odpadli już Boliwijczycy i Wenezuelczycy. Argentyna w ćwierćfinale zmierzy się z Ekwadorem.

Zobacz gole z meczu Boliwia - Argentyna:
Czytaj także: Euro 2020. Klasyk na Wembley. Ostatnie starcia o ćwierćfinał Euro 2020. Francuskie media nie mają litości dla piłkarzy kadry. Najbardziej dostało się jednej osobie ZOBACZ WIDEO: Organizacyjne problemy EURO w czasach koronawirusa. UEFA straszy Anglików przeniesieniem finału