Mateusz Klich trafił w sparingu. Kadrowicz wykorzystał asystę rywala (wideo)

Mateusz Klich wpisał się na listę strzelców w 57. minucie sparingu Leeds United - Real Betis. Zespół Marcelo Bielsy przegrał 2:3.

Rafał Szymański
Mateusz Klich trafił w sparingu Materiały prasowe / Mateusz Klich trafił w sparingu
Autorem pierwszego gola dla Leeds United był Patrick Bamford. W pierwszej połowie zawodnicy Realu Betis świetnie odpowiedzieli. Hiszpanie prowadzili po bramkach Aitoria Garcii oraz Borjy Iglesiasa.

W drugiej połowie na murawie zameldował się Mateusz Klich. "Los Verdiblancos" wygrywali 3:1 za sprawą Youssoufa Sabaly'ego. Dwie minuty później reprezentant Polski ustalił wynik.

Klich przytomnie zachował się po niecelnym podaniu Iglesiasa. Pomocnik dopadł do piłki i znalazł sposób na golkipera drużyny przeciwnej. W tej sytuacji Rui Silva nie miał żadnych szans. Podopieczni Marcelo Bielsy przegrali 2:3.

Klich wrócił do klubu po krótkich wakacjach - wystąpił w starciu z Blacbkurn Rovers (1:1), opuścił sparing z Fleetwood Town (1:2). W 1. kolejce Premier League "Pawie" zagrają na wyjeździe z Manchesterem United (14 sierpnia).

Gol Mateusza Klicha (od 4:40):

Czesław Michniewicz oburzony postawą piłkarzy. "Wyciągniemy konsekwencje"
Tokio 2020. Poznaliśmy półfinalistów turnieju piłkarskiego. Potrzebne były dogrywki i rzuty karne