Sebastian Szymański w formie strzeleckiej. Pomocnik walczy o powrót do kadry [WIDEO]

Sebastian Szymański wysłał sygnał Paulo Sousie. Polak trafił do siatki, lecz jego Dinamo Moskwa przegrało 1:2 z Achmatem Grozny.

Rafał Szymański
Sebastian Szymański strzela gola Instagram / Priemjer-Liga / Na zdjęciu: Sebastian Szymański strzela gola
Drużyna Achmatu Grozny prowadziła od 35. minuty, Danił Utkin pokonał bramkarza Dinama Moskwa. Chwilę później było już 2:0, tym razem gol samobójczy został zapisany na konto Antona Szunina.

Przyjezdni przebudzili się po zmianie stron. Dmitri Skopnitsev wbiegł w pole karne i dostrzegł Sebastiana Szymańskiego. Polak miał przed sobą sześciu obrońców, jednak przytomnie się zachował i oddał strzał. Po rykoszecie piłka zatrzepotała w siatce.

Dinamo nie zdołało odwrócić losów spotkania. Ostatecznie zespół Szymańskiego przegrał 1:2 z Achmatem w 4. kolejce Premier Ligi. Stołeczny klub znajduje się na najniższym stopniu podium.

Ofensywny pomocnik opuścił plac gry po 69 minutach. W trwających rozgrywkach wystąpił we wszystkich meczach Dinama, ma już na koncie dwie bramki oraz jedną asystę.

Przed mistrzostwami Europy Paulo Sousa skreślił 22-latka, który 11 razy zagrał z orzełkiem na piersi. Być może Szymański dostanie drugą szansę. Niebawem selekcjoner Biało-Czerwonych ogłosi listę powołanych na wrześniowe spotkania eliminacyjne.

Co z przyszłością Juranovicia? Los Chorwata w rękach piłkarza Manchesteru City!

Czy Sousa powinien powołać Szymańskiego?