Słaba gra i prowadzenie. Zobacz, jak Adam Buksa strzelił gola Albanii [WIDEO]

Pierwsza odsłona meczu eliminacji MŚ 2022 Polska - Albania nie była zbyt udana dla Biało-Czerwonych. Mimo to przed przerwą podopieczni Paulo Sousy zapewnili sobie prowadzenie.

Mateusz Domański
Gol Adama Buksy Twitter / TVP Sport / Gol Adama Buksy
Wynik meczu Polska - Albania w 12. minucie otworzył Robert Lewandowski. 25. minuta przyniosła odpowiedź rywali. Wówczas na listę strzelców wpisał się Sokol Cikalleshi, doprowadzając tym samym do wyrównania.

W 44. minucie Polacy znów cieszyli się z objęcia prowadzenia. Właśnie wtedy piłkę w bramce przeciwników umieścił Adam Buksa.

Przy tym trafieniu asystował Przemysław Frankowski. Bardzo dobrze zrozumiał się z kolegą z boiska, co zaowocowało golem. Buksa zaskoczył golkipera Albanii uderzeniem głową.

Pierwsza połowa meczu Polska - Albania nie była udana dla Biało-Czerwonych, ale mimo to udało im się wyrwać prowadzenie do przerwy 2:1.

Relacja live z meczu Polska - Albania dostępna jest tutaj >>>. Transmisję można oglądać m.in. na TVP 1 i na WP Pilot.