Koniec meczu
Wszystkie kluczowe momenty
Relacja z meczu
20:21
4. kolejka eliminacji do mistrzostw świata. Polska podejmuje Albanię. Na razie Biało-Czerwoni zgromadzili 4 punkty, rywale mają w dorobku 6 "oczek".
Przejdź do pełnej relacji
Glik przyznał rację Albańczykom. "Nie uciekam od odpowiedzialności"
Wiadomości
Dla jednych spełnione marzenia, dla drugich niedosyt i koszmar. Oto wygrani i przegrani zgrupowania reprezentacji
Kilku piłkarzy może wyjeżdżać ze zgrupowania z wysoko podniesioną głową. Nabrali pewności siebie i cennego doświadczenia, zyskali sympatię wielu. Śmiało mogą mówić, że są zwycięzcami zgrupowania. Jednak niektórzy mają prawo czuć rozczarowanie.
Paulo Sousa sam jest sobie winny. "Wtedy popełnił podstawowy błąd"
Paulo Sousa zmaga się z coraz większą presją. Przed środowym meczem eliminacji MŚ 2022 z Anglią Antoni Piechniczek apeluje o zaufanie do selekcjonera, jednocześnie wytyka mu poważny błąd, który jego zdaniem popełnił na początku kadencji.
Buksa przebił legendy! Nawet Lewandowski może mu zazdrościć
Adam Buksa | 6.09.2021
Takiego wejścia do reprezentacji Polski nie mieli najlepsi napastnicy w historii Biało-Czerwonych. Adam Buksa przyćmił nawet Włodzimierza Lubańskiego i Roberta Lewandowskiego. Paulo Sousa wieszczy rychły transfer 25-latka do czołowej ligi w Europie.
"Sousa musi się zastanowić nad tą kwestią". Jerzy Dudek zwraca uwagę selekcjonerowi
Jerzy Dudek | 6.09.2021
Inna rola na boisku dla Grzegorza Krychowiaka w reprezentacji Polski? Zdaniem Jerzego Dudka ma to sens. W "Przeglądzie Sportowym" były bramkarz kadry radzi Paulo Sousie, gdzie ustawić doświadczonego pomocnika.
Kasperczak wskazał najlepszych polskich piłkarzy. Wśród nich... Krychowiak
Piłka nożna | 4.09.2021
Mecz z Albanią (4:1) pokazał, że reprezentacja Polski może mieć duże problemy w eliminacjach mistrzostw świata 2022. Niektórzy gracze prezentowali się przeciętnie, jak np. Grzegorz Krychowiak. Henryk Kasperczak jednak widział to trochę inaczej.
Lewandowska na stadionie w wyjątkowych butach. Cena? Zwala z nóg
Anna Lewandowska wspierała swojego męża i reprezentację Polski podczas meczu z Albanią na PGE Narodowym. Mediom nie umknęła jednak cena butów, które miała na nogach, szczególnie, że to dość znany model.
Robert Lewandowski spotkał się z Kubą. Nagle chłopak zrobił coś, czego nikt się nie spodziewał
Najpierw list do Lewandowskiego, o którym pisała cała Polska. Potem mecz i spotkanie. Rodzina Ungierów do dziś nie wierzy, że to wszystko stało się naprawdę. - Czuliśmy się jak w bajce - przyznaje mama Kuby w rozmowie z WP SportoweFakty.
Sousa go nie powołuje. W TVP wbił szpilkę selekcjonerowi
Paulo Sousa kilka dni temu wyjaśnił, czemu nie powołuje Rafała Gikiewicza. Dla bramkarza powód nie jest racjonalny. - Przyjmuję jego słowa na spokojnie - podkreślił w TVP.
Tomaszewski ostro po wygranej Polaków. "Sousa tego nie widział"
Piłkarze reprezentacji Polski pokonali w czwartek Albanię 4:1. Wynik nie odzwierciedlał jednak do końca tego, co działo się na boisku. W rozmowie z "Super Expressem" mankamenty Biało-Czerwonych wypunktował Jan Tomaszewski.
Trudne chwile syna Szczęsnego po meczu. "Okropny płacz"
Reprezentacja Polski pokonała w czwartek Albanię (4:1). Przed Biało-Czerwonymi jeszcze dwa mecze podczas wrześniowego okienka. To trudny czas dla Wojciecha Szczęsnego i jego rodziny. O wszystkim opowiedziała żona bramkarza.
Przerażająca opinia eksperta. "W takim składzie czeka nas męczarnia nawet z San Marino"
- Fakty dla naszej kadry są bolesne: Sousa, jeśli nie wystawi Roberta Lewandowskiego w meczu z San Marino, bardzo dużo zaryzykuje - twierdzi Grzegorz Mielcarski, były reprezentant Polski, srebrny medalista olimpijski, obecnie ekspert Canal+ Sport.
Brzęczek nie umiał obchodzić się z najlepszym piłkarzem świata. Sousa potrafi
Paulo Sousa | 3.09.2021
U Jerzego Brzęczka frustracja aż wylewała się z Roberta Lewandowskiego. Poprzedni selekcjoner nie potrafił wykorzystać potencjału najlepszego piłkarza na świecie. Paulo Sousa, do którego mamy mnóstwo pretensji, akurat ten sprawdzian zdał celująco.
"Nie chcę wyjść na typowego Włocha". Selekcjoner Albanii narzekał na sędziego
- Nie wiem, czy nie powinniśmy otrzymać rzutu karnego. Nie chcę wyjść na typowego Włocha, który krytykuje sędziów, ale niektóre sytuacje można było różnie interpretować - mówił Edoardo Reja tuż po meczu Polska - Albania (4:1).
Zbigniew Boniek z apelem do Polaków. "Udajemy nauczyciela"
Kibice już drugi dzień komentują zwycięstwo Polaków nad reprezentacją Albanii. Nie obyło się także bez reakcji byłego prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej.
Ten piłkarz ma głowę na karku. Nie masz pojęcia, co robi na co dzień
Adam Buksa | 3.09.2021
Nie atakuje od razu topowych lig. Rozwija się tak, by mieć jak najwięcej możliwości i kompetencji po karierze piłkarskiej. Adam Buksa spełnia swoje marzenie - konsekwentnie i zgodnie z planem.