eWinner II liga. Beniaminek ograł "czerwoną latarnię"

Zakończyła się 7. kolejka w eWinner II lidze. W niedzielnym spotkaniu po trzy punkty sięgnął beniaminek Radunia Stężyca, który bez większych problemów pokonał zamykający tabelę Sokół Ostróda 2:0.

Michał Piegza
W niedzielę w eWinner II lidze rozegrano jedno spotkanie. Przypomnijmy, że dwa mecze zostały przełożone w związku z występami zawodników w reprezentacjach młodzieżowych.

W potyczce kończącej 7. serię nie było niespodzianki. Beniaminek Radunia Stężyca pokonał Sokoła Ostróda 2:0. Gospodarze długo nie potrafili napocząć zamykającego tabelę rywala. Udało się to na sześć minut przed przerwą Januszowi Surdykowskiemu.

Po zmianie stron goście nie byli w stanie skutecznie odpowiedzieć. Drugą bramkę strzelili miejscowi. W 67. minucie wynik gry ustalił Radosław Stępień.

Dzięki trzem punktom Radunia awansowała na 6. miejsce. Sokół zamyka tabelę. Drużyna z Ostródy nie zdobyła jeszcze punktu oraz nie strzeliła gola.

Radunia Stężyca - Sokół Ostróda 2:0 (1:0) 1:0 - Janusz Surdykowski 39' 2:0 - Radosław Stępień 67'

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany) 2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!

Radunia Stężyca awansuje do Fortuna I ligi?