Jakub Ojrzyński bohaterem meczu! Wysłał sygnał Juergenowi Kloppowi

Jakub Ojrzyński dobrze spisuje się na wypożyczeniu w walijskim Caernarfon Town. Młodzieżowy reprezentant obronił "jedenastkę" i dzięki temu jego drużyna zremisowała 1:1 z Penybont FC.

Rafał Szymański
Jakub Ojrzyński Getty Images / Andrew Powell/Liverpool FC / Na zdjęciu: Jakub Ojrzyński
Zespół gospodarzy miał doskonałą sytuację w 26. minucie sobotniego spotkania. Sędzia główny podyktował rzut karny dla Penybont FC, a do piłki ustawionej na 11. metrze podszedł Kane Owen.

Jakub Ojrzyński wyszedł zwycięsko z tego pojedynku. Owen uderzył w prawy dolny róg, golkiper Caernarfon Town wyczuł jego intencje i odbił piłkę na rzut rożny. Chwilę później 18-latek musiał wyciągać piłkę z siatki.

Wynik w 35. minucie otworzył Nathan Wood. Przyjezdni odpowiedzieli w drugiej połowie - do wyrównania doprowadził Cai Jones. Po remisie 1:1 Caernarfon znajduje się na 4. pozycji w stawce walijskiej Cymru Premier, natomiast Penybont FC zajmuje 9. miejsce.

Ojrzyński nie zachował czystego konta, ale zasłużył na wyróżnienie. To był jego 7. występ w trwających rozgrywkach. Młody bramkarz po zakończeniu sezonu powinien zameldować się w Liverpoolu, z którego jest wypożyczony.

Penybont FC - Caernarfon Town 1:1 (1:0)
1:0 - Nathan Wood 35'
1:1 - Cai Jones 68'

Czytaj także: "Nie dzisiaj, Lewy!". Bayern pokazał zabawny film z treningu Lech Poznań w gazie! Demolka w hicie PKO Ekstraklasy ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: co wyczyniał piłkarz PSG? Trening "na Neymara"