Nieprawdopodobne trafienie we Włoszech. To nie zdarza się codziennie!

Antonio Candreva spowodował, że o meczu Sampdoria Genua - Udinese Calcio (3:3) mówi się na całym świecie. Włoch popisał się niesamowitą bramką, która momentalnie stała się viralem w mediach społecznościowych.

Artur Babicz
Bramka Antonio Candrevy (Sampdoria) przeciwko Udinese Twitter / Bramka Antonio Candrevy (Sampdoria) przeciwko Udinese
Starcie Sampdorii Genua z Udinese Calcio zaprzeczyło popularnemu stwierdzeniu, że włoski futbol jest nudny. Co prawda mecz zakończył się remisem, ale padło w nim aż sześć goli (więcej o tym pojedynku TUTAJ). Cały świat jednak mówi tylko o jednym trafieniu.

Antonio Candreva z Sampdorii Genua w 69. minucie zdecydował się na niezwykle odważne uderzenie z dalekiej odległości. I jak się okazało, była to świetna decyzja. Włoch strzelił niesamowitą bramkę, która wprawiła w osłupienie kibiców futbolu na całym świecie.

- Co za bramka! Postradał zmysły! - krzyczał komentator Eleven Sports po trafieniu Antonio Candrevy.

- Patrzyłem na to uderzenie i nie wierzyłem. Nie wierzyłem, że to może się tak zakończyć - dodał drugi z komentatorów.

To piękne trafienie jednak nie dało zwycięstwa gospodarzom. W 84. minucie wynik meczu na 3:3 ustalił zawodnik gości Fernando Forestieri.

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Czy gol Antonio Candrevy zostanie nominowany do bramki sezonu w Serie A?