"Marzenia schowane do szuflady". Albańskie media żałują wyniku i krytykują kibiców

Reprezentacja Polski wygrała na wyjeździe z Albanią 1:0 i awansowała na drugie miejsce w grupie I eliminacji MŚ 2022. Albańskie media nie ukrywają rozczarowania i zdają sobie sprawę, że marzenia o mundialu prysły niczym bańka mydlana.

Łukasz Witczyk
Robert Lewandowski PAP / Leszek Szymański / Na zdjęciu: Robert Lewandowski
supersport.al: Marzenia schowane do szuflady

Albańczycy do wtorkowego meczu przystępowali niezwykle zmobilizowani. Stali przed wielką szansą. Wygrana nad Polską dałaby im niemalże pewne drugie miejsce w grupie i baraże o historyczny awans na mundial. Jednak gol strzelony przez Karola Świderskiego sprawił, że to Polacy są w lepszej sytuajci.

Tego faktu nie mogą odżałować albańskie media. Serwis supersport.al pisze o "marzeniach schowanych do szuflady". "Albanii nie udało się utrzymać przy życiu tego, co osiągnęła po meczu z Węgrami. Polacy wygrali po nieostrożności w naszej obronie, ale przez całe 90 minut nie pokazali nic. Albańscy piłkarze zdołali wyizolować nawet Roberta Lewandowskiego" - pisze albański portal.