KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

"Reszta to pic i fotomontaż". Boniek pokazał filmy z Londynu, internauci zareagowali

Zbigniew Boniek podczas pobytu w Londynie zobaczył, jak w parkach z piłką bawią się tamtejsze dzieciaki. Wcielił się w rolę reportera i opublikował nagrania na Twitterze. Szybko doczekał się riposty.

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Zbigniew Boniek WP SportoweFakty / Łukasz Trzaskowski / Na zdjęciu: Zbigniew Boniek
Przez dziewięć lat Zbigniew Boniek był prezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej. W sierpniu doszło do zmiany na stanowisku szefa piłkarskiej federacji, ale Boniek nie odciął się od futbolu i jest aktywny w mediach społecznościowych. Ostatnio zamieścił filmiki z wizyty w Londynie.

Boniek wcielił się w rolę reportera i pokazał, jak w londyńskim Hyde Parku o poranku dzieciaki bawią się z piłkami.

- Zaczyna się propedeutyka. Dzieciaki 1,5 roku zaczynają treningi, zabawę. W zależności od wieku, każdy ma swoją grupę. Żeby było śmiesznie, to potem czekają na nich wózki. Oczywiście jak to w Anglii, lekka mżawka, sympatycznie - powiedział w filmiku Boniek.


Na drugim nagraniu pokazał kolejne ujęcia. - Tysiące dzieciaków grających w piłkę. Według starej zasady, gramy gramy gramy, kiwamy kiwamy kiwamy, strzelamy strzelamy strzelamy. To jest najprostsze i najlepsze. Reszta to pic i fotomontaż - dodał.

Internauci błyskawicznie odpowiedzieli na nagrania Bońka, który jako prezes PZPN dokonał wiele reform, ale wciąż wiele osób krytykuje system szkolenia. "Trochę szkoda, że za Pana dwóch kadencji taki pomysł nie został wdrożony" - napisał jeden z nich.


Czytaj także:
Stanowcza reakcja prezesa PZPN. Chodzi o sprawę Kamila Glika
Kaczmarek pod lupą Kaczmarka. Lechia dostała to, czego jej brakowało

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: jedna patrzyła na drugą. Kuriozalna bramka w meczu pań
Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (1)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×