Zasłużył na pochwałę? Lewandowska skomentowała bramkę męża

Bayern Monachium pokonał Benfikę Lizbona aż 4:0 w meczu Ligi Mistrzów, chociaż do 70. minuty był bezbramkowy remis. Jednego z goli zdobył niezawodny Robert Lewandowski. Zobacz reakcję żony reprezentanta Polski.

Piotr Bobakowski
Anna Lewandowska Instagram / Na zdjęciu: Anna Lewandowska
Do 70. minuty pojedynku Ligi Mistrzów z Bayernem Monachium piłkarze Benfiki Lizbona świetnie radzili sobie na boisku. Wprawdzie Portugalczykom dwukrotnie pomógł VAR - sędzia po analizie anulował bramki Roberta Lewandowskiego i Thomasa Muellera - ale gra Benfiki mogła się podobać (więcej TUTAJ).

Wszystko posypało się właśnie w 70. minucie, kiedy to gola dla gości strzelił Leroy Sane. Potem Bayern strzelił jeszcze trzy bramki. Jedna z nich to zasługa Lewandowskiego, który w 82. minucie z niewielkiej odległości posłał piłkę do siatki.

Anna Lewandowska nie mogła przejść obojętnie wobec trafienia swojego męża. Trenerka fitness na InstaStories zamieściła migawkę, którą okrasiła symbolem "czerwonego serca" i napisem "Gooooool RL9" (patrz poniżej).

Na półmetku fazy grupowej Ligi Mistrzów 33-letni Lewandowski z pięcioma bramkami na koncie (po dwie z Barceloną i Dynamem Kijów oraz gol z Benfiką) zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji strzelców elitarnych rozgrywek.
Zobacz: "Panie sędzio! To był barek". Memy po wygranej Bayernu w Lidze Mistrzów