Dobre wieści dla selekcjonera. Maciej Rybus wrócił do formy [WIDEO]

Maciej Rybus pomógł Lokomotiwowi Moskwa w starciu wyjazdowym z FK Niżny Nowogród. Polak zaliczył kolejną asystę, a jego drużyna wygrała 2:1.

Rafał Szymański
asysta Macieja Rybusa Twitter / Match Premier / Na zdjęciu: asysta Macieja Rybusa
Pierwszy gol padł w 31. minucie spotkania. Ilja Berkowski wykorzystał błąd defensywy rywali, dynamicznie wbiegł w pole karne i świetnie sfinalizował całą akcję. Przyjezdni odpowiedzieli przed końcem pierwszej połowy.

Siedem minut później Maciej Rybus celnie podał do Rifata Żamaletdinowa, który zszedł do prawej nogi i zdecydował się na strzał. W tej sytuacji bramkarz Andrei Sinitsyn nie miał zbyt wiele do powiedzenia.

W piątej minucie doliczonego czasu Ivan Miladinović skierował piłkę do własnej bramki. Lokomotiw Moskwa wygrał 2:1 na wyjeździe z FK Niżny Nowogród. W tym momencie zespół Markusa Gisdola znajduje się na drugiej pozycji w stawce Premier Ligi.

Rybus spędził 90 minut na placu gry i w samej końcówce został ukarany żółtym kartonikiem. Lewy obrońca zaliczył asystę w drugim meczu ligowym z rzędu. Już w poniedziałek (1 listopada) Paulo Sousa ogłosi powołania na zgrupowanie reprezentacji Polski. Selekcjoner może liczyć na piłkarza Lokomotiwu, który wrócił do formy po kontuzji mięśniowej.

FK Niżny Nowogród - Lokomotiw Moskwa 1:2 (1:1)
1:0 - Ilja Berkowski 31'
1:1 - Rifat Żamaletdinow 38'
1:2 - Ivan Miladinović (s.) 90+5'

Czytaj także: Piękny pościg zespołu Jakuba Modera na Anfield. Popołudnie niespodzianek! Gorąco po meczu Lewandowskiego! "A ostrzegali" ZOBACZ WIDEO: Gwiazdor Bayernu dał prawdziwy popis! Lewandowski i koledzy dumni
Czy Rybus zasługuje na powołanie do kadry?