Skandaliczne zachowanie Neymara! Szokująca reakcja sędziego

Brazylia pokonała Kolumbię 1:0 i awansowała do mistrzostw świata w Katarze. Zagraniczne serwisy sporo miejsca poświęcają agresywnej postawie Neymara w trakcie spotkania wobec sędziego.

Karol Wasiek
Neymar Twitter / Parceros United / Na zdjęciu: Neymar
"Od pierwszych minut symulował faule i protestował za każdym razem, gdy odbierano mu piłkę" - tak o zachowaniu Neymara w trakcie spotkania z Kolumbią (1:0) pisze "AS".

W 8. minucie Brazylijczyk walczył z sędzią Roberto Tobarem, który nie odgwizdał rzekomego faulu Davinsona Sancheza.

Neymar rzucił się na Chilijczyka, dotknął go, wrzasnął na niego, a nie otrzymał nawet żadnego ostrzeżenia za swoje zachowanie. Tak było przez całą pierwszą połowę.

Po przerwie obraz meczu się nie zmienił. Nadal było sporo agresywnych wejść i wzajemnych prowokacji. O zwycięstwie 1:0 i tym samym awansie Brazylii do MŚ 2022 zdecydowało uderzenie Lucasa Paquety po asyście Neymara.

Kilka chwil później piłkarz PSG po raz kolejny sprawdził cierpliwość sędziego. W końcu Roberto Tobar Vargas ukarał go za wcześniejszą spóźnioną interwencję. Neymar otrzymał żółtą kartkę.

Wszystkie mecze obejrzysz na TVP 1 w Pilocie WP (link sponsorowany)
Czy Neymar jest w TOP3 piłkarzy na świecie?