KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

"Pożyczyłem Annie 2,5 mln euro. Nie oddała". Domaga się pieniędzy

Cezary Kucharski w rozmowie z węgierskimi mediami przypomniał, że ciągle domaga się spłaty zaległych - jego zdaniem - pieniędzy od Roberta i Anny Lewandowskich. Mowa m.in. o kwocie 39 mln zł od piłkarza. Piłkarz i jego żona odpierają zarzuty.

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Anna Lewandowska i Cezary Kucharski Getty Images / Catherine Ivill - AMA/ WP SportoweFakty / Na zdjęciu: Anna Lewandowska i Cezary Kucharski
- Pożyczyłem Annie (Lewandowskiej - przyp. red.) 2,5 miliona euro, których do tej pory nie spłaciła - powiedział Cezary Kucharski w wywiadzie dla węgierskiego portalu index.hu.

Były agent Roberta Lewandowskiego podkreślił, że będzie żądał sądownie od kapitana reprezentacji Polski spłaty 39 mln zł, czyli 7,5 mln euro (po kursie euro/złoty obowiązującym w chwili wystąpienia żądania) w ramach rozliczeń za ich wieloletnią współpracę w ramach firmy RL Management.

- On jest mi winny miliony euro. Pozew jest w toku, mam nadzieję, że wygram. Muszę wygrać, bo fakty są jasne. Przez lata wypompował miliony euro z naszego wspólnego przedsiębiorstwa, aby sfinansować swoje luksusowe wakacje z żoną Anną - dodał Kucharski, cytowany przez index.hu.

Konflikt na linii Kucharski-Lewandowscy rozpoczął się w 2018 r. Zdaniem menedżera piłkarskiego i posła na Sejm VII kadencji powodem rozstania były... pieniądze. Z przyjaźni i współpracy agenta z piłkarzem dziś pozostały już tylko bitwy w sądach (więcej TUTAJ). Teraz interesami "Lewego" zajmuje się Pini Zahavi.

Przypomnijmy, że Robert Lewandowski i jego żona Anna stanowczo odpierają zarzuty formułowane przez Kucharskiego.

"Wszelkie rozliczenia podatkowe zarówno osobiste jak i spółek Roberta Lewandowskiego prowadzone są zawsze zgodnie z prawem. Prawidłowością rozliczeń w Niemczech zajmuje się licencjonowany, niemiecki doradca podatkowy, który dba o to, aby wszelkie wymagane dokumenty były zawsze przedstawione organom podatkowym w Niemczech, a podatek prawidłowo rozliczony i zapłacony w terminie" - informowała we wrześniu 2020 r. rzeczniczka Lewandowskiego, Monika Bondarowicz (więcej TUTAJ>>).

"Pan Cezary Kucharski próbuje wymusić na Robercie Lewandowskim zapłatę nienależnych mu środków. Ustosunkowywanie się do ewentualnych zarzutów na łamach mediów traktujemy jako próbę wywierania nacisku na nas poprzez szkalowanie reputacji Roberta Lewandowskiego i tworzenie fikcyjnego wyobrażenia o sprawie co miałoby w przyszłości wpływać na postrzeganie tejże sprawy przez sąd" - dodała rzeczniczka napastnika Bayernu Monachium.


Zobacz:
"Won z Legii". Kucharski pokazał wiadomość od hejtera. Szybko go zgasił

ZOBACZ WIDEO: Lewandowski szczerze o Złotej Piłce. "Są w tym momencie ważniejsze rzeczy"
Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (108)
 • Maly Kurdupel Zgłoś komentarz
  Jezeli Pan Kucharski ma odpowiednie podkladki to powinien w normalnym cywilizowanym kraju np. jak Szwajcarii czy Dani wygrac proces sadowy. Ale w Polsce ????? tego nikt nie wie - zalezy
  Czytaj całość
  Kaczynskiego , Tuska , Zero czy innego kacyka partyjnego.
  • Krzysztof Uściński Zgłoś komentarz
   Jak wiadomo, Lewandowscy od lat z trudem wiążą koniec z końcem, więc muszą pożyczać nawet od takich meneli - tu 2,5 miliona, tam trzy, ówdzie cztery... Byle dożyć do pierwszego, kiedy
   Czytaj całość
   przyjdzie zasiłek z socjalu...
   • ZłotyRobert Zgłoś komentarz
    Tego przestępcy jeszcze nie zamknęli?? Przecież są taśmy, na których próbuje wymusić pieniądze, a to jest karalne! Kucharski a w jaki sposób pożyczyłeś 2,5 miliona euro? To była
    Czytaj całość
    gotówka, czy przelew? Bo jak przelew to na pewno masz wyciąg z rachunku-pokazesz nam go? Czy jak zwykle kłamiesz? I druga sprawa, skąd miałeś 2,5 miliona euro i czy na pewno odprowadziłeś od tej kwoty podatek? Bo od takich kwot jest 50% podatku. Pokaż nam swoje rozliczenie roczne i udowodnij, że nie jesteś zwykłym bandytą, który wymusza pieniądze od niewinnych ludzi.
    • steffen Zgłoś komentarz
     Jakoś panu nie wierzę, panie słynny menedżerze :D
     • wiciogieksa Zgłoś komentarz
      Panie Kucharski proszę tylko przypomnieć co wniósł Pan do spolki Roberta Lewandowskiego:) Ps. Robert i Anna Lewandowscy zarabiają na tyle dobrze, że nieco trudno jest mi uwierzyć, że
      Czytaj całość
      potrzebują pożyczek od magnatów finansowych jakim jesteś Pan. Pokrótce: była dojna krowa ale się skończyła.. Bylo sianko za Roberta, a teraz nagle okazuje się że trzeba inaczej zarabiać na życie, a ze menago pilkarskim jesteś Pan takim jakim byłeś Pan pilkarzem to w kieszonce zaczyna fruwac motylek. DO ROBOTY WYŁUDZACZU PIENIĘDZY!!
      • borowy Zgłoś komentarz
       Przedstawianie wyimaginowanych zarzutów w zagranicznych mediach jest przejawem pogłębiającej się obsesji po wyschnięciu intratnego źródła dochodów.
       • Witalis Zgłoś komentarz
        @Leon 100: masz sporo doświadczeń z psychiatrami, jak widać. Czyżby na twój przypadek każdy specjalista bezsilnie rozkładał ręce?
        • Alfer 2015 Zgłoś komentarz
         Zakładam, że twierdzenie o pożyczce Cezary Kucharski potrafi łatwo udowodnić, przedkładając w sądzie akt pisemnej umowy pożyczki - najlepiej notarialny. Bo chyba nikt nie uwierzy,
         Czytaj całość
         że taką kwotę (2,5mln..€) pożyczył na gębę - bez jakiegokolwiek udokumentowania i zabezpieczenia transakcji. Jeżeli jest inaczej, to Cezary Kucharski, jest prawdopodobnie osobą chorą psychicznie lub ogólnie "nie ten teges". Miał CEZARY szczęście, że trafił mu się Lewy, to się trochę przy nim upasł...
         • Leon 100 Zgłoś komentarz
          Witalis idź do dobrego psychiatry. Tak czytam ciebie i te bzdety o jakimś Zorkinie i myślę że masz poważny problem.
          • kamar10 Zgłoś komentarz
           co w tym dziwnego, platformiany poseł
           • Jagsi Zgłoś komentarz
            Dostanie od lewandowskich dyplom magistra.
            • Witalis Zgłoś komentarz
             #Anna "dobijacz" Sar #Zorkin itp... weźcie na wstrzymanie, przecież Czaruś /jeszcze/ nie siedzi :D
             • Srdjan Zgłoś komentarz
              2,5 miliona euro nie pożycza się na gębę, panie Kucharski trzeba mieć na to odpowiedni kwit.
              Zobacz więcej komentarzy (44)
              Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
              ×
              Sport na ×