Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Rzeczniczka Roberta Lewandowskiego odpowiada na zarzuty Cezarego Kucharskiego

Jak poinformował "Der Spiegel", Cezary Kucharski miał wytoczyć pozew cywilny przeciwko Robertowi Lewandowskiemu. Domaga się dużego odszkodowania. Oświadczenie w tej sprawie wydała rzeczniczka napastnika Bayernu Monachium.
Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
Robert Lewandowski WP SportoweFakty / RONALD WITTEK / Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Poniżej prezentujemy pełne oświadczenie Moniki Bondarowicz, rzeczniczki Roberta Lewandowskiego:

"Wszelkie rozliczenia podatkowe zarówno osobiste jak i spółek Roberta Lewandowskiego prowadzone są zawsze zgodnie z prawem. Prawidłowością rozliczeń w Niemczech zajmuje się licencjonowany, niemiecki doradca podatkowy, który dba o to, aby wszelkie wymagane dokumenty były zawsze przedstawione organom podatkowym w Niemczech, a podatek prawidłowo rozliczony i zapłacony w terminie.

Ponieważ pan Cezary Kucharski poinformował Państwa, że skierował sprawę do sądu, uprzejmie informujemy, że wszelką dokumentację księgową i podatkową przedstawimy sądowi. Pan Cezary Kucharski próbuje wymusić na Robercie Lewandowskim zapłatę nienależnych mu środków. Ustosunkowywanie się do ewentualnych zarzutów na łamach mediów traktujemy jako próbę wywierania nacisku na nas poprzez szkalowanie reputacji Roberta Lewandowskiego i tworzenie fikcyjnego wyobrażenia o sprawie co miałoby w przyszłości wpływać na postrzeganie tejże sprawy przez sąd. W tym miejscu warto ponownie przypomnieć, że der Spiegel w ramach opisu sprawy przesłał nam informację, że pozew został złożony, co według naszej wiedzy nie jest prawdą.

Jeśli jednak jest założona sprawa sądowa, to wszelką dokumentację przekażemy do sądu. Prawdziwą ocenę i wnioski można wyciągnąć tylko i wyłącznie na podstawie pełnej dokumentacji i wszystkich informacji związanych z rozliczeniem. Pojedyncze wątki zaburzają prawdziwy obraz sprawy i całej sytuacji".

Przypomnijmy, że dziennikarze "Der Spiegel" w swoim artykule twierdzą, że pozew cywilny, który wytoczył Cezary Kucharski (były menedżer Roberta Lewandowskiego) miał już trafić do Wydziału Ekonomicznego Sądu Okręgowego w Warszawie. 

W pozwie Cezary Kucharski stawia poważne zarzuty firmie Lewandowski RL Management. Najpoważniejszy, według "Der Spiegel", jest taki, że według Cezarego Kucharskiego Robert Lewandowski wraz z żoną Anną Lewandowską nielegalnie przekierowali kilka milionów euro ze swojej firmy marketingowej i przeznaczyli je na luksusowe podróże i zakup drogich nieruchomości. Kucharski ma domagać się od małżeństwa odszkodowania i żąda 9 milionów euro (39 milionów złotych) - więcej TUTAJ.

Czytaj także:
Tomasz Wałdoch: Lewandowski interesuje wszystkich Niemców
Robert Lewandowski z imponującymi seriami. W piątek może je podtrzymać

ZOBACZ WIDEO: Bundesliga. Robert Lewandowski z nowym celem na kolejny sezon. "Ma coś do udowodnienia"

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (4):
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×