Zobacz gola Lewandowskiego! Można przewijać w nieskończoność

Bramka stadiony świata - tak w skrócie można podsumować kapitalny gol Roberta Lewandowskiego w meczu Ligi Mistrzów przeciwko Dynamo Kijów. To trzeba zobaczyć.

PS
Kapitalny gol Lewandowskiego Twitter / Twitter, Polsat Sport / Kapitalny gol Lewandowskiego
Robert Lewandowski nie zatrzymuje się w Lidze Mistrzów. Przed wtorkowym meczem z Dynamem Kijów miał już osiem bramek na koncie i nie czekał zbyt długo na dziewiątą. Zdobył ją już w 14. minucie spotkania. A sposób, w jaki to zrobił, wprawia wręcz w zachwyt.

Jeden z piłkarzy Dynama bardzo niefortunnie wybił piłkę w polu karnym. Poszybowała ona w kierunku Lewandowskiego, który był odwrócony tyłem do bramki. Ale nie potrzebował się obracać - zdecydował się na strzał z przewrotki i to był doskonały wybór.

Trafienie kapitana reprezentacji Polski szybko obiegło media i zachwyciło kibiców. Jeszcze przed przerwą Monachijczycy strzelili drugą bramkę, a ostatecznie triumfowali na wyjeździe 2:1.

Dla Lewandowskiego to już dziewiąty z rzędu mecz w Lidze Mistrzów ze strzeloną bramką. W ostatnim meczu fazy grupowej jego zespół zagra z FC Barceloną.