Kontrowersyjne zachowanie Neymara. Najpierw kontuzja, potem impreza

Znów głośno o kontrowersyjnym zachowaniu Neymara. W meczu Paris Saint-Germain z AS Saint-Etienne opuścił boisko na noszach z powodu urazu kostki, a kilka godzin później brał udział w długiej imprezie.

Łukasz Witczyk
Neymar Getty Images / Marcio Machado / Na zdjęciu: Neymar
W niedzielę Paris Saint-Germain zmierzyło się na wyjeździe z AS Saint-Etienne. Wicemistrzowie Francji wygrali 3:1, a od pierwszego gwizdka na boisku pojawił się Neymar. Brazylijczyk nie dotrwał jednak do końca spotkania.

W 88. minucie Neymar opuścił boisko z powodu kontuzji kostki. Został zniesiony na noszach i nie był w stanie kontynuować gry. Miał łzy w oczach. Ze wstępnych badań wynika, że Brazylijczyk skręcił kostkę i czeka go nawet kilka tygodni przerwy. Według pesymistycznego scenariusza, Neymar ma nie zagrać nawet do końca roku.

Piłkarz szybko znalazł pocieszenie. "As" pisze o jego kontrowersyjnym zachowaniu i informuje, że kilka godzin po meczu został przyłapany na kilkugodzinnej imprezie z przyjaciółmi.

O imprezie prawdopodobnie byłoby cicho, gdyby nie relacje w mediach społecznościowych piosenkarza Jottape, który był gościem Neymara. Udostępnił on zdjęcia z Paryża i pokazał jak gra w pokera. Warto dodać, że na fotografiach nie było piłkarza.

W trwającym sezonie doświadczony gracz zdążył zagrać łącznie w 14 meczach, jego dorobek to trzy trafienia oraz trzy asysty. Do tej pory opuścił sześć meczów Paris Saint-Germain ze względu na problemy zdrowotne.

Oglądaj rozgrywki francuskiej Ligue 1 na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)