To nie powinno wpaść do bramki. Bramkarz Barcelony popełnił błąd? (WIDEO)

Barcelona już na przerwę schodziła z bagażem dwóch bramek. Przy drugim golu Bayernu Monachium wszystkich zaskoczyło zachowanie bramkarza Marc-Andre ter Stegena.

Robert Czykiel
drugi gol Bayernu w meczu z Barceloną Twitter / Na zdjęciu: drugi gol Bayernu w meczu z Barceloną
Bayern Monachium bardzo poważnie potraktował mecz z FC Barcelona w ostatniej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów. Niemcy mieli już zapewniony awans do 1/8 finału z pierwszego miejsca w grupie, a już po pierwszej połowie prowadzili z Katalończykami 2:0.

Przy pierwszym golu świetną asystą popisał się Robert Lewandowski. Przy drugiej bramce wszystkich zaskoczyło zachowanie bramkarza Barcy.

Leroy Sane uderzył z około 25 metrów. Piłka leciała w środek bramki, a Marc-Andre ter Stegen powinien ją bez problemu odbić. Niemiecki bramkarz jednak... nie trafił w futbolówkę.

Co ciekawe, w tej sytuacji nie było rykoszetu, który mógłby zmylić ter Stegena. Jedynym usprawiedliwieniem dla niego może być tylko fakt, że w ostatniej fazie lotu piłka trochę zmieniła trajektorię.

W drugiej połowie padła trzecia bramka. Największą pracę wykonał Alphonso Davies, który spod końcowej linii wystawił piłkę Jamalowi Musiali, a jemu pozostało dopełnić formalności.

Cudowny gol piłkarza Zenitu Sankt Petersburg. Bramkarz Chelsea był bez szans! [WIDEO] >>