Bardzo głośno o Robercie Lewandowskim. Po prostu klasa światowa!

Robert Lewandowski ma za sobą bardzo udany występ w meczu 1.FC Koeln - Bayern Monachium (0:4). Polak znów błyszczał w ofensywie i dołożył dużą cegiełkę do okazałego triumfu Bawarczyków.

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Robert Lewandowski (z prawej) PAP/EPA / Friedemann Vogel / Na zdjęciu: Robert Lewandowski (z prawej)
Podczas sobotniego spotkania Robert Lewandowski zdecydowanie się wyróżniał. Pierwszego gola zdobył już w 9. minucie. Później wpisywał się na listę strzelców jeszcze dwa razy. Nic dziwnego w tym, że otrzymuje wiele pozytywnych ocen po tym występie.

Portal sofascore.com nie ma wątpliwości, że był najlepszym zawodnikiem Bayernu Monachium. "Lewy" otrzymał od tego serwisu notę na poziomie 9,3.

Posypały się też jedynki, które oznaczają "klasę światową". Od spox.com dostał dokładnie 1,5. "Natychmiast wykorzystał pierwszą okazję" - zauważono.

ZOBACZ WIDEO: Huknął nie do obrony! Tę bramkę można oglądać godzinami

"Następnie zatrzymywał go bramkarz rywali, ale później strzelał ponownie" - dodają dziennikarze spox.com.

"Abentzeitung Muenchen" przyznało "Lewemu" czystą jedynkę. "Z łatwością i swobodnie skompletował gole na 3:0 i 4:0" - podkreślono w uzasadnieniu oceny.

Taką samą notę dostał od sport.de. "Zajmował odpowiednie pozycje w ataku, ale miał tam utrudniane zadanie przez obronę rywala" - czytamy.

"Wykorzystał swoją pierwszą, najlepszą okazję, by dać Bayernowi prowadzenie. Potem przegapił kilka szans, zanim trafił na 3:0 i 4:0. Trzecim trafieniem przełamał barierę 300 goli w Bundeslidze" - podsumowano.

Czytaj także:
> Mocny start Sampdorii na niewiele się zdał
> Robert Lewandowski nie zna umiaru! Dzięki niemu Bayern wyrównał rekord

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×