Reprezentant Polski dostał w głowę butelką. Policja natychmiast wkroczyła do akcji!

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / James Gill - Danehouse/Getty Images / Matty Cash trafiony butelką

Do skandalicznej sytuacji doszło podczas sobotniego meczu Premier League Everton - Aston Villa. Pod koniec pierwszej połowy przedmioty rzucone z trybun poleciały w stronę Matty'ego Casha i Lucasa Digne'a.

W meczu 23. kolejki Premier League na Goodison Park w Liverpoolu Everton przegrał z Aston Villą (0:1). Gola na wagę trzech punktów dla gości zdobył Emiliano Buendia (więcej TUTAJ).

Pierwsza połowa spotkania zakończyła się w atmosferze skandalu. Po zdobytym golu przez Aston Villę z trybun, z sektora zajmowanego przez sympatyków Evertonu, poleciały na boisko różne przedmioty.

W głowę dostał Matty Cash, ucierpiał też Lucas Digne. Obaj zawodnicy padli na murawę jak rażeni prądem. Na szczęście, obyło się bez kontuzji. Reprezentant Polski prawdopodobnie oberwał plastikową butelką "przy okazji". Celem ataków pseudokibiców był bowiem Digne.

Francuski obrońca po czterech sezonach spędzonych w klubie z Liverpoolu w zimowym oknie transferowym postanowił przejść do Aston Villi. Wygląda na to, że zwolennicy Evertonu chcieli się w ten sposób zemścić na 28-letnim piłkarzu.

Brytyjska policja zareagowała bardzo szybko na wydarzenia na Goodison Park. "Policja aresztowała kibica na Goodison Park za rzucenie przedmiotu na boisko podczas dzisiejszego meczu Premier League z Aston Villą" - poinformowano w komunikacie zamieszczonym na klubowym profilu Evertonu na Twitterze.

Zobacz: Gdzie jest Lewandowski?! Neville się skompromitował

Źródło artykułu: WP SportoweFakty