Warto odtworzyć kilka razy. Zobacz, co zrobił "Lewy"

Najpierw trzy bramki, a na koniec jeszcze asysta. Robert Lewandowski efektownie ukoronował swój znakomity występ w meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów.

PS
Asysta Roberta Lewandowskiego Twitter / Twitter, Polsat Sport / Asysta Roberta Lewandowskiego
Bayern Monachium potwornie męczył się z Red Bullem Salzburg w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów, ale w rewanżu - rozgrywanym w Monachium - mistrzowie Niemiec przejechali po rywalach jak walec. Triumfowali aż 7:1 i pewnie awansowali do kolejnej fazy rozgrywek.

Kapitalny występ zaliczył Robert Lewandowski. Napastnik już po pierwszej połowie miał na koncie trzy bramki. W drugich 45 minutach tego dorobku nie powiększył, ale w 86. minucie popisał się finezyjną asystą.

Lewandowski zagraniem piętą uruchomił Leroya Sane, ten na pełnej szybkości wbiegł w pole karne i zdobył bramkę numer siedem dla Bayernu.